Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS3
Okładka Last Rebellion (PS3)

Last Rebellion PS3

Last Rebellion to połączenie gier akcji oraz RPG, stworzone przez duet deweloperski HitMaker i Nippon Ichi Software. Podczas bitew prowadzonych w systemie turowym gracz ma możliwość przełączania się między dwoma postaciami - wojownikiem i magiem.

RPG | RPG akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Last Rebellion (PS3)

producent: Hit Maker

wydawca: NIS America

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

28stycznia2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Last Rebellion to gra RPG z elementami akcji, stworzona przy współpracy firm HitMaker oraz Nippon Ichi Software (znanej m.in. z serii jRPG – Disgaea). Produkcja, której główny wątek fabularny opiera się na mrocznym motywie zemsty, oferuje nieskrępowaną eksplorację świata oraz walki w systemie turowym.

W Last Rebellion mamy możliwość wyboru prowadzonego bohatera spośród dwóch postaci: Nine, wojownika, którego specjalnością są ataki oparte na sile fizycznej oraz Aishy, wykorzystującej swoje magiczne moce zarówno w ofensywie jak i obronie. Gracz może przełączać się podczas rozgrywki pomiędzy opisaną dwójką postaci, strategicznie planując wykorzystanie ich mocnych stron.

Ciekawie prezentuje się system bitewny, pozwalający na wyspecyfikowanie, którą część ciała przeciwnika chcemy zaatakować – przykładowo uderzenie w nogi spowolni naszego oponenta, podczas gdy atak w ramiona osłabi jego ataki. Niestety dużo gorzej prezentuje się oprawa graficzna Last Rebellion, przez co gra sprawia wrażenie pozycji budżetowej, a nie przygotowanej z myślą o możliwościach konsoli PS3.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Last Rebellion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Last Rebellion

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network