Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Landit Bandit (PS3)
OkładkaLandit Bandit (PS3)

Landit Bandit PS3

Zręcznościówka, w której zasiadamy za sterami prototypowego helikoptera Leonarda da Vinci i bierzemy udział w szeregu misji, rozgrywanych na dwudziestu zróżnicowanych poziomach.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Landit Bandit Premiera PS3

23czerwca2010

pudełko PL

23czerwca2010

producent: The Bearded Ladies wydawca: The Bearded Ladies wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Landit Bandit to trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem zasiadającym za sterami helikoptera. Produkcja została opracowana przez szwedzkie studio deweloperskie The Bearded Ladies Consulting.

Landit Bandit opowiada historię Landera, złodzieja dzieł sztuki, będącego w posiadaniu walizki pełnej szkiców Leonarda da Vinci, oraz Marleya, pustelnika zamieszkującego niewielką, tropikalną wysepkę. Wspólnymi siłami konstruują oni maszynę latającą, zbudowaną na wzór słynnego helikoptera Leonarda da Vinci. Ma ona pomóc Landerowi w dotarciu do Wielkiego Miasta oraz dostarczeniu znaleziska kolekcjonerowi o pseudonimie Mr Art Steeler.

Twórcy opracowali na potrzeby gry kampanię, składającą się z dwudziestu poziomów, rozgrywanych w sześciu odrębnych środowiskach (w tym na poziomie jaskiniowym, stworzonym na modłę platformówek 2,5D). Na każdym z nim głównym zadaniem gracza jest uczestniczenie w różnego rodzaju misjach, polegających m.in. na przelatywaniu przez kolorowe okręgi, transportowaniu mieszkańców wysp z miejsca na miejsce, wykonywaniu oryginalnych skoków narciarskich, lub też niszczeniu mostów (w czym pomaga specjalna lina, wypuszczana z pokładu maszyny).

Niezwykle istotny jest fakt, że główny tryb rozgrywki można ukończyć również w trybie kooperacji dla dwóch osób. Dodatkowy gracz może się dołączyć do rozgrywki praktycznie w każdym, dowolnym momencie. Twórcy opracowali również opcję zabawy opartą na rywalizacji (sześć różnych wyzwań - The Secretary Duel, Rocky Race, Taxi Duel, Skijump, Plant the Cannibal oraz The Chef Duel). Gra oferuje możliwość zdobycia szeregu Trofeów, a także umieszczenie swoich najlepszych wyników w sieciowym rankingu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Landit Bandit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Landit Bandit Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network