Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Krolik Bystrzak: W podroz dookola swiata (PC)

Królik Bystrzak: W podróż dookoła świata PC

Krolik Bystrzak: W podroz dookola swiata

Kolejna gra edukacyjna z Królikiem Bystrzykiem w roli głównej, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 5 do 8 lat. Dzięki niej młodzi gracze wyruszają w podróż po świecie, przy okazji poznając poszczególne kontynenty, kraje, ich mieszkańców, kulturę czy zabytki.

Logiczne | edukacyjne

PC Windows
Okładka Krolik Bystrzak: W podroz dookola swiata (PC)

producent: Mindscape

wydawca PL: CDP

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1marca2009

1marca2009

pudełko PL

Królik Bystrzak: W podróż dookoła świata to kolejna gra edukacyjna z tytułowym, sympatycznym zwierzakiem w roli głównej, dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Tym razem Królik Bystrzak wraz ze swoim przyjacielem, Lwem Leonem, dowiadują się o istnieniu magicznego atramentu – dzięki niemu każda rzecz, której nazwa zostanie napisana, natychmiast pojawia się przed piszącym. Istnieje jednak pewien poważny problem – części z maszyny służącej do produkcji tego niezwykłego atramentu pogubiły się. Zadaniem młodych graczy jest pomóc głównym bohaterom w odnalezieniu wszystkich brakujących fragmentów maszyny, które rozsypały się po całej powierzchni naszej planety.

Podczas rozgrywki dzieci w łatwy i przyjemny sposób poznają poszczególne kontynenty i ich mieszkańców, piękne zabytki oraz rozmaite zjawiska naturalne, ponadto zapoznają się z kulturą innych narodów.

W skład produkcji wchodzi 10 stref geograficznych do zwiedzenia oraz 150 elementów do odkrycia, jak: zwierzęta, zabytki, zjawiska naturalne, ciekawostki z zakresu kultury, sportu, komunikacji, architektury czy kuchni. Warto nadmienić, że program został opracowany przez pedagogów i nauczycieli, dzięki czemu doskonale motywuje dzieci do utrwalania nabytej wiedzy, zaspokaja ich ciekawość, zachęcając przy tym do dalszego odkrywani świata i poznawania innych krajów i kultur.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Królik Bystrzak: W podróż dookoła świata

Wymagania wiekowe Krolik Bystrzak: W podroz dookola swiata

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Królik Bystrzak: W podróż dookoła świata

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166 MHz, 32 MB RAM, 2MB karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98se/Me/2000/XP