Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Kidz Sports: Crazy Mini Golf 2 (Wii)
OkładkaKidz Sports: Crazy Mini Golf 2 (Wii)

Kidz Sports: Crazy Mini Golf 2 Wii

Kidz Sports: Crazy Mini Golf 2 to kontynuacja gry autorstwa Data Design Interactive, pozwalająca na rozegranie niekoniecznie poważnych partii golfa. Główną nowością w stosunku do poprzednika, jest wykorzystanie kontrolera Motion Plus.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kidz Sports: Crazy Mini Golf 2 Premiera Wii

6października2009

producent: Data Design Interactive wydawca: XS Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Crazy Mini Golf 2 to kontynuacja wydanej całkiem niedawno gry zręcznościowej, która zgodnie ze swoją nazwą pozwala nam na rozegranie partyjki mini golfa bez wychodzenia z domu. Nie do końca na poważnie.

Główną nowością w stosunku do poprzednika jest wykorzystanie ulepszonej wersji kontrolera konsoli Wii – Motion Plus, dzięki czemu nasze uderzenia mogą być bardziej precyzyjne. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji 72 dołki na zakręconych polach rozsianych w czterech różnych światach: od strasznego Halloween Word począwszy, poprzez ruiny starożytnego Egiptu i ekscytujący Fun Fair, a na skutym lodem Ice Age skończywszy.

Sterowanie nadal pozostało bardzo intuicyjne, oferując możliwość uproszczonej rozgrywki dla kompletnych żółtodziobów oraz bardziej zaawansowane opcje uderzeń dla prawdziwych wyjadaczy (mini) golfa. Ponownie mamy też możliwość osobistego wykreowania naszego awatara przy wykorzystaniu edytora NuYu znanego z pierwszej części gry. Co więcej, możemy również importować do nowego produktu swoje postaci w nim stworzone.

Crazy Mini Golf 2 oferuje zabawę dla jednego gracza, gdzie naszym celem jest uzyskanie jak najlepszych wyników punktowych oraz rozgrywki wieloosobowe, w których może wziąć udział do 4 graczy. Wraz z uzyskiwaniem coraz lepszych rezultatów zdobywamy dostęp do nowych elementów, które możemy użyć w edytorze postaci, m.in. ubrań czy też kolejnych pól golfowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Kidz Sports: Crazy Mini Golf 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.