Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Kid Adventures: Sky Captain (Wii)

Kid Adventures: Sky Captain Wii

Zręcznościowa gra lotnicza dla młodszych graczy. Autorzy nie silili się na realizm i zamiast niego postawili na radosną akcję. Twórcy przygotowali wiele ekscytujących misji, obejmujących m.in.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Kid Adventures: Sky Captain (Wii)

data premiery gry w wersji Wii:

25maja2010

Kid Adventures: Sky Captain to produkcja zręcznościowa pozwalająca zakosztować życia pilota. Gra nie sili się na jakikolwiek realizm i skierowana jest głównie dla młodszych odbiorców.

Wcielamy się w Jimmiego lub Sophie – dwójkę dzieci odkrywających sekrety wyspy Gloster. Twórcy przygotowali dla nas 40 ekscytujących misji, obejmujących m.in. powietrzne wyścigi, poszukiwanie pirackich skarbów, podniebne akrobacje oraz strzelanie do wyznaczonych celów. Wraz z postępami w grze i wzrostem umiejętności pilotażu gracze będą zdobywać nagrody i nowe odznaczenia, które następnie znajdą przełożenie na dostęp do nowych maszyn, w tym nawet tak egzotycznych jak UFO. Z pomocą tego ostatniego weźmiemy nawet udział w uprowadzaniu krów spod nosów bezbronnych rolników.

Poza misjami dla pojedynczego gracza, Kid Adventures: Sky Captain oferuje również zabawę wieloosobową, zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. W tym ostatnim możemy wyzywać przyjaciół na podniebne pojedynki lub bawić się z nimi w powietrznego berka. Gra posiada prosta, kreskówkową grafikę. Podczas zabawy gracze zwiedzą duże kolorowe wyspy i staną oko w oko z pirackimi okrętami, zwierzęcymi mieszkańcami mórz, a nawet dinozaurami. Samoloty kontrolujemy za pomocą trzymanego poziomo kontrolera Wii, a dla bardziej zaawansowanych graczy przygotowano specjalny tryb o zwiększonej czułości sterowania, który pozwala na dokładniejsze przeprowadzanie powietrznych akrobacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Kid Adventures: Sky Captain

Wymagania wiekowe Kid Adventures: Sky Captain

odpowiednia dla każdego wieku