Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Katie's Farm (PC)

Katie's Farm PC

Katie’s Farm to prosta gra o charakterze edukacyjnym, która przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Towarzyskie | rolnicze

PC Windows
Okładka Katie's Farm (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30marca1991

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Katie’s Farm to prosta gra o charakterze edukacyjnym, która przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wraz z małą dziewczynką o imieniu Katie, jej siostrą i rodzicami, gracz zwiedzi amerykańską farmę i pozna zamieszkujące ją zwierzęta oraz zastosowanie niektórych przedmiotów codziennego użytku.

Gra jest bardzo prosta w obsłudze i sprowadza się do wyboru odpowiedniego okienka w dolnej części ekranu (można to robić zarówno myszką, jak i klawiaturą). Niektóre obrazki prowadzą nas do nowych lokacji (np. stodoła, domek na drzwie), inne natomiast uruchamiają animację, w której dzieci odkrywają sekrety farmy. Program poza eksploracją nie ma żadnego głębszego celu. Cała zabawa sprowadza się do oglądania tego, co oferuje typowe amerykańskie gospodarstwo.

W Katie’s Farm na uwagę zasługuje świetna, rysunkowa oprawa wizualna oraz przyzwoicie zrealizowane animacje. Od czasu do czasu usłyszymy również mówione sample, które odgrywane są z pomocą PC Speakera. Mimo obszernego tematu, program nie jest specjalnie długi i na dobrą sprawę zamyka się w kilku podstawowych lokacjach, co z pewnością zmniejsza jego walory edukacyjne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 1,2 / 10 na podstawie 44 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Katie's Farm

odpowiednia dla każdego wieku