Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWWW
Okładka Ice Age Online (WWW)
OkładkaIce Age Online (WWW)

Ice Age Online WWW

Ice Age Online jest grą przeglądarkową stworzoną na licencji filmów z serii Epoka Lodowcowa. Głównym zadaniem gracza jest odnalezienie zagubionych zwierząt i stworzenie dla nich wymarzonej kryjówki ze znajdowanych po drodze przedmiotów.

Zręcznościowe

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ice Age Online Premiera WWW

28czerwca2012

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ice Age Online jest kolejną grą na licencji popularnych filmów z serii Epoka Lodowcowa. Za stworzenie tej produkcji wzięły się firmy Twentieth Century Fox Consumer Products ora Bigpoint (znana m.in. z gier na przeglądarki internetowe: Farmerama i Battlestar Galactica).

W Ice Age Online gracz wciela się w leniwca Sida, który niedawno odkrył idealne miejsce do życia dla swojego stada i chce zaprowadzić tam swoich towarzyszy. Jednakże po drodze zwierzęta rozpraszają się i gubią w zimnej, niegościnnej krainie. Głównym zadaniem gracza jest odnalezienie zaginionych przyjaciół oraz zbudowanie obozu, w którym przyjdzie im potem żyć.

Rozgrywka polega na szukaniu drogocennych żołędzi i materiałów potrzebnych do stworzenia przytulnej kryjówki (na przykład drewna, kwiatów, kokosów czy błota). W trakcie zabawy można także odblokować bonusowe poziomy. Wcielimy się w nich w znanych wielbicielom serii bohaterów, wspomnionego już wcześniej leniwca Sida, a także Mamuta Mańka czy tygrysa szablozębnego o imieniu Diego, podejmujących specjalne wyzwania.

Gra oferuje również narzędzie, dzięki któremu gracz może zmienić wygląd swojego leniwca przed rozpoczęciem właściwej zabawy. Można wybrać płeć, kolor i rodzaj futra, uczesanie oraz ubrania.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ice Age Online: Odpowiednia dla każdego wieku.