Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hot Shot Burn (PC)

Hot Shot Burn PC

Zręcznościowa strzelanka top-down nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Grę Hot Shot Burn stworzyło polskie studio Artifex Mundi. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad jednym z galaktycznych wojowników i walczą na kosmicznych arenach.

Akcji | science fiction | 2D | multiplayer | na 2 osoby | polskie | top-down | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

PC Windows
Okładka Hot Shot Burn (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15sierpnia2019

wczesny dostęp

17stycznia2020

17stycznia2020

Steam

Hot Shot Burn jest zręcznościową strzelanką przeznaczoną do rozgrywek multiplayer. Gracze obejmują kontrolę nad jednym z galaktycznych wojowników i walczą z innymi na kosmicznych arenach. Za produkcję tytułu odpowiada Flaming Flamingo – wewnętrzne studio Artifex Mundi.

Mechanika

Hot Shot Burn jest dynamicznym, zręcznościowym shooterem ukazanym w perspektywie top-down. W czasie zabawy gracz wybiera jednego z dostępnych wojowników – np. kosmicznego zapaśnika Chucka potrafiącego szarżować i podpalać, lub ćmę-zabójcę Lunę mogącą stać się niewidzialną – i rusza do walki na zamkniętych arenach. Każda z postaci posiada swoje własne unikalne zdolności, które wpływają na styl gry.

Także każda z aren ma unikalną konstrukcję oraz specjalne, panujące na niej zasady. Dodatkowo na każdej planszy znajduje się szereg wspomagaczy, pozwalających na zdobycie przewagi na polu bitwy: można dzięki nim zyskać np. niewidzialność czy zdolność przenikania pocisków przez ściany.

Mecze trwają tak długo, aż jeden z graczy uzbiera odpowiednią liczbę punktów – przyznawane są one między innymi za każde dokonane zabójstwo oraz przetrwanie na danej arenie.

Tryby gry

Hot Shot Burn umożliwia tylko zabawę wieloosobową. W meczach uczestniczyć może od 2 do 4 graczy – lokalnie lub przez Internet.

Produkcja regularnie otrzymuje nową zawartość, wśród której znaleźć można kolejne postacie, areny oraz tryby rozgrywki.

Kwestie techniczne

Hot Shot Burn oferuje zabawną, kolorową oprawę graficzną inspirowaną amerykańskimi kreskówkami. Dodatkowo zmaganiom graczy towarzyszy muzyka synthwave i głos komentatora meczowego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 2-4  

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do Hot Shot Burn

Wymagania wiekowe Hot Shot Burn

12+

Wymagania sprzętowe Hot Shot Burn

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 3.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit