Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Guild 01 (3DS)
OkładkaGuild 01 (3DS)

Guild 01 3DS

Guild 01 to nietypowa kompilacja czterech różnych pozycji przygotowanych na przenośną platformę Nintendo 3DS. W pracach nad tytułami brali udział sławni japońscy projektanci gier, w tym między innymi Yasumi Matsuno odpowiedzialny za Final Fantasy XII.

RPG | RPG akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Guild 01 Premiera 3DS

31maja2012

producent: Level 5 wydawca: Level 5

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Studio pracujące nad projektem, Level-5, to bardzo popularny, japoński producent gier niezależnych. Firma ma na swoim koncie wiele serii na różne platformy. W przypadku 3DS-a ich najpopularniejszą produkcją jest seria gier przygodowo-logicznych Professor Layton.

Guild 01 to połączenie czterech, zupełnie różnych produkcji. Pierwsza z nich, Crimson Shroud, przy produkcji której brał udział Yasumi Matsuno (pracował między innymi przy Final Fantasy XII i Final Fantasy Tactics), to gra fabularna o mrocznym klimacie.

Kaiho Shojo to z kolei strzelanina pozwalająca nam wcielić się w dziewczynę ze szkoły średniej, która w mechu bojowym stawia czoła całej masie najeźdźców. Jej twórcą jest Suda51, mający na koncie słynny tytuł na Wii – No More Heroes. Yoot Saito jest odpowiedzialny za Air Porter, symulator szefa ochrony lotniska. W tym nietypowym tytule naszym głównym zadaniem jest sprawdzanie i drobiazgowe prześwietlanie bagaży podróżnych. Ostatnia z pozycji to Rental Bukiya de Omasse, RPG osadzone w świecie fantasy, gdzie wcielamy się w wędrownego kupca sprzedającego broń.

Każdy z tytułów wyróżnia się odrębnym stylem graficznym, od mrocznych barw i ciężkiego klimatu w Crimson Shroud, poprzez nieco komediową oprawę wizualną w Rental Bukiya de Omasse, kończąc na mangowo wyglądającej produkcji Kaiho Shojo.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Guild 01: Odpowiednia dla każdego wieku.