Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Gordi and the Math Invaders (PC)
OkładkaGordi and the Math Invaders (PC)

Matematyczna Przygoda PC

Gordi and the Math Invaders

Matematyczna Przygoda to familijna gra edukacyjna z elementami dynamicznej akcji, czyniąca obcowanie z przysłowiową królową nauk procesem bardzo przyjemnym i nadzwyczaj prostym.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Matematyczna Przygoda Premiera PC

26marca2003

pudełko PL

7sierpnia2003

producent: Compedia wydawca: Compedia wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Matematyczna Przygoda to familijna gra edukacyjna z elementami dynamicznej akcji, czyniąca obcowanie z przysłowiową królową nauk procesem bardzo przyjemnym i nadzwyczaj prostym. Warstwa fabularna przedstawia perypetie świetnie wytrenowanego łowcy wirusów komputerowych, eliminującego niebezpiecznych cyfrowych najeźdźców poprzez rozwiązywanie rozmaitych zadań (m.in. dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie). Warto wyraźnie podkreślić, że te ostatnie cechuje zgodność z normami przedszkolnymi i szkolnymi oraz przełożenie na rzeczywiste sytuacje.

Generalnie zabawę tworzy piętnaście wesołych misji i siedem dodatkowych wyzwań. Dzięki przejrzystym zasadom użytkowania niniejszy produkt jest przystępny dla dzieci i dorosłych, a zatem dostarcza emocji całej rodzinie. Ponadto do ekranu przykuwają następujące motywy: śmieszne i sympatyczne postaci wirtualnych bohaterów, łatwo rozpoznawalna atmosfera wszechogarniającego humoru i elegancka oprawa wizualna (połączenie środowiska trójwymiarowego i płaskich grafik o charakterze komiksowym). Atrakcyjność programu powiększa zaimplementowany przewodnik nauczycielski, jak również zintegrowany system pomocy i profesjonalnie wykonana polska lokalizacja językowa.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Matematyczna Przygoda cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Matematyczna Przygoda: Odpowiednia dla każdego wieku.

Matematyczna Przygoda Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266 MHz
  • 64 MB RAM