Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Get Packed (PC)

Get Packed PC

Gra zręcznościowa zaprojektowana pod lokalny tryb co-op, w której wcielamy się w członków ekipy pomagającej ludziom w przeprowadzkach. Get Packed cechuje się dużą dawką humoru i oferuje zabawę dla 4 osób. Za jej stworzenie odpowiada firma Moonshine Studios.

Zręcznościowe | humorystyczne | na 2 osoby | top-down | indie | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Google Stadia

PC Windows
Okładka Get Packed (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28kwietnia2020

Get Packed to dość nietypowa, humorystyczna produkcja, w której wcielamy się w członków ekipy pomagającej ludziom w przeprowadzkach. Gra oferuje rozgrywkę opartą o dość proste założenia i czteroosobowy tryb kooperacyjny. Za stworzenie tego tytułu odpowiadają niezależni deweloperzy z brytyjskiej firmy Moonshine Studios i jest to ich debiutancki projekt. Wydawcą jest koncern Coastsink.

Mechanika

W Get Packed akcję obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy top-down. Rozgrywka polega na jak najszybszym zbieraniu różnego rodzaju przedmiotów zlokalizowanych w danym domu, a następnie wpychaniu ich do pojazdu i próbie dostarczenia na miejsce docelowe. Na różnych etapach zabawy wiele rzeczy może pójść nie tak (np. jeśli nie będziemy uważni, może nam się przytrafić wypadek samochodowy).

Duże znaczenie w grze Moonshine Studios ma poczucie humoru oraz zaawansowany system fizyki, który odpowiada za to, w jaki sposób poruszają się poszczególne obiekty, z którymi wchodzimy w interakcję. Rozgrywka cechuje się wysokim poziomem dynamiki – gracze są zmuszeni do wykazywania się zręcznością i podejmowania błyskawicznych decyzji.

Tryby gry

W Get Packed możemy grać samotnie albo z innymi – w ramach czteroosobowego, lokalnego trybu kooperacyjnego.

Kwestie techniczne

Get Packed posiada przyjemną, choć raczej prostą, trójwymiarową oprawę graficzną. Nie znajdziemy tu zaawansowanych efektów i rozbudowanych, trójwymiarowych środowisk. Zamiast tego twórcy postawili na prostotę oraz poczucie humoru. Styl artystyczny tej produkcji przypomina nieco filmy animowane dla dzieci (np. serię Toy Story).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Get Packed

odpowiednia dla każdego wieku