Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Game Boy Advance

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry z gatunku towarzyskie na platformę GBA.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

GBA

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Horsez
Horsez

Towarzyskie 26 czerwca 2007

Petz to seria gier symulacyjno-familijnych wydanych przez Ubisoft, które pozwalają przygarnąć wirtualnego zwierzaka. Wchodzące w jej skład produkcje koncentrują się na poszczególnych gatunkach czworonogów. Gra Horsez pozwala natomiast zająć się „nieco” większym zwierzęciem – koniem.

Petz Vet
Petz Vet

Towarzyskie 20 marca 2007

Petz Vet to pozycja, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych miłośnikach zwierząt. Daje ona możliwość nie tylko opiekowania się ulubionymi milusińskimi, jak w przypadku Catz czy Dogz, ale również pozwala wcielić się w rolę weterynarza. Podejmując się tego ogromnego wyzwania użytkownik bez przerwy ma ręce pełne pracy przy pupilach, potrzebujących jego pomocy.

Mario Party Advance
Mario Party Advance

Towarzyskie 28 marca 2005

W Mario Party Advance jest pozycją typu party-game, który najlepiej wykorzystywać w grupie osób – połączenie kablowe pozwala na bawienie się przy użyciu dwóch konsol Game Boy Advance.

Britney's Dance Beat
Britney's Dance Beat

Towarzyskie 25 marca 2002

Britney’s Dance Beat to gra muzyczna, która powinna zadowolić wszystkich fanów jednej z najpopularniejszej obecnie gwiazdy muzyki pop – Britney Spears. Możemy wysłuchać jej największych przebojów oraz zobaczyć kilka wideoklipów.

Bratz: The Movie
Bratz: The Movie

Towarzyskie 24 września 2007

Gra stworzona z myślą o młodszych przedstawicielkach płci pięknej. Uczestniczymy w pokazach mody, kupujemy nowe elementy ubioru, czy dokonujemy zmian wyglądu - poprawiając fryzurę i makijaż.

Barbie as The Island Princess
Barbie as The Island Princess

Towarzyskie 30 października 2007

Gra typu party game, bazująca na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Tym razem lalka Barbie wciela się w postać księżniczki Roselli, uczestnicząc w ciekawych zabawach na tropikalnej wyspie.

Monopoly (2004)
Monopoly (2004)

Towarzyskie 16 listopada 2004

Monopoly to znana i lubiana przez wszystkich gra planszowa, polegająca na inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości oraz czerpaniu zysków z ich posiadania. Twórcą opisywanej pozycji jest firma Takara, wydawcą natomiast Destination Software.

Cabbage Patch Kids: The Patch Puppy Rescue
Cabbage Patch Kids: The Patch Puppy Rescue

Towarzyskie 11 kwietnia 2006

Cabbage Patch Kids: The Patch Puppy Rescue to pozycja, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach. Pierwowzorem do stworzenia bohaterów stały się unikalne lalki, zaprojektowane w latach osiemdziesiątych XX wieku przez Debbie Morehead i Xaviera Robertsa.