Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Bijatyki Game Boy Advance

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku bijatyki na platformę Game Boy Advance ułożone według popularności.

Bijatyki. Gatunek gier, w którym kontrolowana przez gracza postać walczy z przeciwnikiem na wydzielonej arenie lub ringu. Gracz ma do dyspozycji gamę podstawowych ciosów, a bardziej skomplikowane kombinacje i ataki specjalne combo wykonywane są po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy.

GBA
Bijatyki
Tematyki
Mortal Kombat: Deadly Alliance
Mortal Kombat: Deadly Alliance

Bijatyki 20 listopada 2002

Shant Tsung i Quan Chi to bardzo uparte bestie. Połączyli siły, aby zniszczyć Raidena... Mortal Kombat: Deadly Alliance oferuje sporo innowacji w stosunku do wersji wcześniejszych. Fighterzy brudzą się, rany ich krwawią, z kimon pozostają strzępy. A to wszystko w pełnym 3D i z muzyką odpowiednio nastrajającą do jeszcze większej rozróby.

Dragon Ball Z: Supersonic Warriors
Dragon Ball Z: Supersonic Warriors

Bijatyki 22 czerwca 2004

Bijatyka opracowana przez zespół Bandai w oparciu o licencję kultowej mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Trzon gry stanowi tryb fabularny, w którym gracze mogą prześledzić trzy znane z serialowego oryginału sagi: Nameka, Androida oraz Majina Boo. Głównym bohaterem jest Goku, najpotężniejszy wojownik na Ziemi, stawiający czoła kolejnym adwersarzom. Za zdobywane w każdej sadze punkty gracz może odblokować dodatkowe postacie, wyższe poziomy trudności oraz Muzeum Dragon Balla.

Mortal Kombat Advance
Mortal Kombat Advance

Bijatyki 12 grudnia 2001

Klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, dzięki której mamy okazję przejąć kontrolę nad wojownikami z gier "Ultimate Mortal Kombat 3" oraz "MK Trilogy". Uproszczone sterowanie powinno szczególnie zainteresować początkujących graczy.

Street Fighter Alpha 3
Street Fighter Alpha 3

Bijatyki 29 listopada 2002

Trzecia część podcyklu jednej z najsłynniejszych serii bijatyk. Przejmujemy kontrolę nad jednym z kilkudziesięciu wojowników i bierzemy udział w serii dynamicznych pojedynków.

Dual Blades
Dual Blades

Bijatyki prace wstrzymane

Brutalna dwuwymiarowa bijatyka, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z kilkunastu zróżnicowanych wojowników. Wielu z nich obdarzono dodatkowymi zdolnościami, również magicznymi.

Dynasty Warriors Advance
Dynasty Warriors Advance

Bijatyki 29 sierpnia 2005

Dynasty Warriors Advance jest wydaną na Game Boy Advance wersją popularnej na innych konsolach nawalanki. Naszym głównym celem jest tu walka z licznymi wojskami wroga.

Rock 'Em Sock 'Em Robots
Rock 'Em Sock 'Em Robots

Bijatyki 2 października 2006

Niezbyt złożona dwuwymiarowa bijatyka, wzorowana na zabawce dla dzieci. Uczestniczymy w walkach robotów, wybierając pomiędzy dziesięcioma różnymi maszynami.

Super Street Fighter II: Turbo Revival
Super Street Fighter II: Turbo Revival

Bijatyki 30 października 2001

Konwersja jednej z najlepiej wykonanych dwuwymiarowych bijatyk. Do dyspozycji gracza oddano kilkudziesięciu zróżnicowanych wojowników. Na uwagę zasługuje rozbudowane, lecz proste w obsłudze sterowanie.

Power Rangers Ninja Storm
Power Rangers Ninja Storm

Bijatyki 5 września 2003

Klasyczna dwuwymiarowa zręcznościówka, bazująca na tytułowym serialu telewizyjnym. Wcielamy się w jednego z superbohaterów, walcząc z napotykanymi po drodze przeciwnikami.

Zatch Bell!: Electric Arena
Zatch Bell!: Electric Arena

Bijatyki 21 listopada 2005

Zatch Bell: Electric Arena, wyprodukowana przez Eighting, to gra, która poszerza i tak już duży zasób przeróżnych produkcji powiązanych z serią kreskówek Zatch Bell. Serial znany z Cartoon Network zyskał sobie spore grono sympatyków na całym świecie, nic więc dziwnego, że pojawiła się gra, przenosząca przygody sympatycznych Mamodo do wirtualnej rzeczywistości.