Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Flitzer (PC)

Golec PC

Flitzer

Flitzer jest nieskomplikowaną grą zręcznościową, przygotowaną przez bawarską firmę developerską HandyGames z okazji futbolowych Mistrzostw Świata, zorganizowanych w 2006 roku na terenie Niemiec.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Flitzer (PC)

producent: HandyGames

wydawca PL: OniGames

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26maja2006

6czerwca2006

pudełko PL

Flitzer jest nieskomplikowaną grą zręcznościową, przygotowaną przez bawarską firmę developerską HandyGames z okazji futbolowych Mistrzostw Świata, zorganizowanych w 2006 roku na terenie Niemiec. Niniejszy produkt został udostępniony zarówno posiadaczom komputerów osobistych klasy PC, jak i użytkownikom nowoczesnych telefonów komórkowych, obsługujących aplikacje typu J2ME.

Wcielamy się w postać fanatycznego piłkarskiego kibica, który nago biega po boisku w trakcie meczu, manifestując w ten sposób uwielbienie dla dopingowanej przez siebie drużyny. Jednak zanim przystąpimy do uciekania przed stadionowymi ochroniarzami, definiujemy m.in. fizyczny wygląd głównego bohatera. Możemy ustawić chociażby kolor włosów, kształt sylwetki, karnację itd. Wszystko po to, aby zrobić na ludziach z trybun jak największe wrażenie (szczególnie na przedstawicielkach płci pięknej).

Podczas hasania po murawie wykonujemy rozmaite akrobacje, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe punkty i przychylność publiczności. Ponadto autorzy zaimplementowali specjalne power-upy, pozwalające na szybsze poruszanie się, przejście w stan niewidzialności etc. Warto zauważyć, że oprócz standardowego trybu zabawy jednoosobowej istnieje również możliwość zorganizowania turnieju dla kilku użytkowników. Całość uzupełnia szereg elementów bonusowych, odblokowywanych poprzez zaliczanie odpowiednich zadań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 9,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Golec

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.