Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Flipper & Lopaka: The Secrets of the Deep (PC)

Flipper i Lopaka: Sekrety Głębin PC

Flipper & Lopaka: The Secrets of the Deep

Flipper i Lopaka - Sekrety Głębin to gra edukacyjna dla dzieci.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Flipper & Lopaka: The Secrets of the Deep (PC)

producent: Forest Interactive

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Nicolas Games

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14sierpnia2001

1czerwca2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flipper i Lopaka: Sekrety Głębin to gra edukacyjna dla dzieci. Opowiada ona o nie byle kim, bo o delfinie Flipperze, rysunkowej postaci, która doczekała się już licznych filmów animowanych, kart czy maskotek ze swoją podobizną, nie wspominając już o kolekcji ubrań dedykowanych najmłodszym mieszkańcom naszej planety.

Produkcja stworzona przez australijskich programistów z grupy Forest Interactive przenosi nas w magiczny, dwuwymiarowy świat, w którym ważną rolę odgrywa pochodząca z Nowego Jorku pani archeolog, profesor Sophie Troy. Kobieta ta, nie bacząc na innych, z wielkim zaangażowaniem poszukuje legendarnego skarbu starożytnych – kamiennych tablic ilustrujących dzieje cywilizacji Quetzo. Według ludowych podań artefakty spoczywają w podwodnej grocie, mieszczącej się w pobliżu jednej z bliżej niezidentyfikowanych, egzotycznych wysepek. Problem tkwi w tym, że owa lokacja jest jednocześnie miejscem zamieszkania Flippera, więc jeżeli skarby dostaną się w ręce pani archeolog, dom sympatycznego delfina zostanie doszczętnie zniszczony.

Zadaniem gracza jest więc ukrycie bezcennych tablic przed złą Sophie Troy, lecz by tego dokonać, należy wpierw zdobyć klucz do komnaty, w której są one ukryte. Cel ten da się osiągnąć jedynie poprzez udział w dwudziestu zróżnicowanych misjach. Zadania te dostosowane są do umiejętności osób w wieku 6-12 lat. Wśród oferowanych wyzwań warto wymienić chociażby próby Wody, Ognia i Ziemi, układanie puzzli Gargulca, walkę z ruchomymi piaskami czy też podróż po pełnym niebezpieczeństw labiryncie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Wymagania wiekowe Flipper & Lopaka: The Secrets of the Deep

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Flipper i Lopaka: Sekrety Głębin

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 200 MHz
  • 32 MB RAM
  • Windows 2000/XP