Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Fast Lanes Bowling (PC)
OkładkaFast Lanes Bowling (PC)

Fast Lanes Bowling PC

Symulator gry w kręgle, stworzony przez LAB Rats Games. Grę charakteryzują: znakomita fizyka ruchu kuli, duża ilość trybów zabawy, a także niekonwencjonalne scenerie, w których przyjdzie nam konkurować z przeciwnikiem.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fast Lanes Bowling Premiera PC

14stycznia2004

pudełko PL

13września2005

producent: LAB Rats Games wydawca: Encore Software Inc. wydawca PL: Wydawnictwo Bauer Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Jeśli wierzyć zapewnieniom twórców programu, firmie LAB Rats Games, Fast Lanes Bowling to najlepszy symulator gry w kręgle, jaki kiedykolwiek ukazał się na komputery klasy PC. Grę charakteryzują: znakomita fizyka ruchu kuli, duża ilość trybów zabawy, a także niekonwencjonalne scenerie, w których przyjdzie nam konkurować z przeciwnikiem.

W kręgle można grać na kilka różnych sposobów, przynajmniej tak twierdzą autorzy Fast Lanes Bowling. Najpopularniejszym trybem zabawy jest Open Play, w którym wybieramy naszego bohatera, kręgielnię i przeciwników. Wygrywa ten, kto najszybciej zbije wszystkie piony. Bardzo podobnie wygląda rozgrywka w opcjach Tournament i Challenge. Różnice polegają na ustalonych z góry limitach: w tym pierwszym należy uwinąć się z przeciwnikami w pięć rund, natomiast w drugim na każdą kolejkę przysługują nam tylko trzy rzuty.

Fast Lane Bowling oferuje także bardziej egzotyczne formy zabawy: Skins i Golf. Interesujący jest zwłaszcza ten ostatni, w którym musimy rozegrać 18 rund i zbijać kręgle ustawione w rozmaitych konfiguracjach. Jeśli znudzi nam się gra z komputerowym przeciwnikiem, możemy zaprosić do zabawy innych graczy. W każdym trybie rozgrywki mogą wziąć udział cztery osoby. Jeśli natomiast będziemy mieli dość tradycyjnej kręgielni, możemy spróbować swoich sił w innych sceneriach. Do wyboru jest baza na Księżycu, płynący statek piracki, średniowieczny zamek, starożytny Egipt, czy też tropikalna wyspa.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Fast Lanes Bowling cena w dniu premiery: 6,50 PLN

Klasyfikacja PEGI Fast Lanes Bowling

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Fast Lanes Bowling Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 700 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 lub lepsza)