Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3Wii
Okładka Fast Draw Showdown (PS3)

Fast Draw Showdown

Interaktywny film, w którym przenosimy się na Dziki Zachód i pokonujemy wrogich rewolwerowców w serii pojedynków na śmierć i życie. Gra przeznaczona jest wyłącznie dla posiadaczy kontrolera PlayStation Move.

Zręcznościowe | FPP | western | PlayStation Move

Okładka Fast Draw Showdown (PS3)

producent: Digital Leisure

wydawca: Digital Leisure

data premiery gry:

4sty2010

Wii

19lip2011

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Reedycja klasycznej gry zręcznościowej firmy American Laser Games, która zadebiutowała w 1994 roku, w amerykańskich salonach arcade. Grę przystosowano do pracy z konsolą PlayStation 3 i kontrolerem ruchu PlayStation Move.

W trakcie rozgrywki, na ekranie telewizora wyświetlany jest interaktywny aktorski film, przenoszący nas w czasy Dzikiego Zachodu. Gracze biorą udział w pojedynków na śmierć i życie z niebezpiecznymi rewolwerowcami i bezwzględnymi bandytami. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego musimy wykonać odpowiednio szybki ruch kontrolerem, by wyjąć rewolwer z kabury, a następnie wycelować w przeciwnika i oddać strzał. Aby osiągnąć sukces musimy wykazać się refleksem i błyskawicznym czasem reakcji. W kolejnych etapach gry pojawiają się także dodatkowe utrudnienia, np. na ekranie pojawiają się dwie osoby, z których tylko jedna jest celem. Zmagania możemy prowadzić na kilku różnych poziomach trudności, wpływających na szybkość oponentów.

Oprócz głównego trybu fabularnego, w którym w nagrodę za likwidowanie wrogów oglądamy kolejne sceny filmu, możemy także wybrać potyczki multiplayerowe. W tym przypadku naprzeciw siebie staje dwóch graczy, walczących o tytuł lepszego strzelca. Co ciekawe, zdobywając trofea w grze odblokowujemy także przedmioty dla naszego awatara w usłudze PlayStation Home, takie jak kapelusze czy inne kowbojskie elementy stroju.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Fast Draw Showdown

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Fast Draw Showdown

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wiiware
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
Wii
PS3