Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka Farming Simulator 17: Big Bud DLC (PC)

Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud

Farming Simulator 17: Big Bud DLC

Rozszerzenie do popularnej gry symulującej pracę na roli Farming Simulator 17, opracowane przez twórców oryginału, studio GIANTS Software. Oficjalny Dodatek Big Bud wymaga do działania podstawowej wersji gry. Produkcja wprowadza do zabawy nowe maszyny rolnicze.

To jest dodatek do gry Farming Simulator 17.

Symulacje | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Farming Simulator 17: Big Bud DLC (PC)

data premiery gry:

9maj2017

PC PS4 XONE

Oficjalny Dodatek Big Bud (Big Bud DLC) to, jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie do gry Farming Simulator 17 na platformę PC, PS4 i XONE. Produkcja została stworzona przez studio GIANTS Software i do działania wymaga podstawowej wersji tytułu.

Mechanika

Dodatek nie wprowadza do zabawy żadnych nowych mechanik i skupia się tylko na kolejnych pojazdach. Główną atrakcją są dwa potężne traktory – wielki Big Bud 450 i jeszcze większy Big Bud 747. Druga z wymienionych bestii została stworzona w 1977 roku. Mierzy ponad 8 metrów długości, 6 metrów szerokości, waży około 50 ton, a jej moc przekracza 900 koni mechanicznych. W przeciwieństwie do Big Bud 450, 747 nie jest używany do pracy od kilku lat, a jego jedyny egzemplarz znajduje się w muzeum Heartland. Z racji na swój rozmiar i masę, obie maszyny prowadzi się nieco inaczej niż te już znajdujące się w grze Farming Simulator 17.

Oprócz tych dwóch kolosów, deweloperzy udostępnili także szereg nowych maszyn przystosowanych do współpracy z nimi, tj.: AGRISEM Cultiplow Platinum, BEDNAR Swifter SM 18000, Brent Avalanche 1596, Brochard Constructeur EV2200 WR, Flexi-Coil ST820, Great Plains YP-2425A, Grégoire-Besson SPSL 9 WR, Grégoire-Besson Trailed Lifter, Hatzenbichler Terminator TH18, Hatzenbichler TH1400 Air Cart, Seed Hawk 980 Air Cart i Seed Hawk XL Air Drill 84FT.

Inne

W wersji na PC-ty, Oficjalny Dodatek Big Bud oferuje także dostęp do ebooka Farming Simulator modding for dummies w angielskiej wersji językowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 6770 lub lepsza
  • 6 GB HDD
  • Windows 7/8/10
PC
PS4
XONE