Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka EyePet & Friends (PS3)
OkładkaEyePet & Friends (PS3)

EyePet & Przyjaciele PS3

EyePet & Friends

EyePet & Friends to kolejna odsłona cyklu, w którym otrzymujemy pod opiekę wirtualne zwierzątko. Wychowujemy je, karmimy i bawimy się z nim na projektowanych przez nas plkacach zabaw. EyePet & Friends umożliwia opiekę nad dwoma pupilami.

Towarzyskie | rzeczywistość rozszerzona | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EyePet & Przyjaciele Premiera PS3

15listopada2011

pudełko PL

18listopada2011

EyePet & Przyjaciele to kolejna cześć z serii gier polegających na opiekowaniu się wirtualnymi zwierzakami. W tej edycji nasz sympatyczny kolorowy stworek wreszcie doczekał się przyjaciela do wspólnych zabaw.

Aby uruchomić grę niezbędny jest kontroler ruchu PS Move oraz kamera PlayStation Eye. Warto pamiętać, że do zabawy z drugim pupilem konieczny jest dodatkowy kontroler ruchu.

Nasze zwierzątko przypomina połączenie małpy i psa. Możemy się z nim bawić, głaskać, dowolnie przebierać, a także uczyć sztuczek. W tej części gry budujemy place zabaw, po których nasz milusiński może beztrosko biegać. Efekty naszych działań oglądamy na ekranie telewizora dzięki kamerce, która rejestruje ruchy kontrolera. Przy jednej grze wspólnie mogą bawić się dwie osoby opiekujące się dwoma różnymi pupilami. Zwierzaki mogą rywalizować ze sobą w prostych konkurencjach lub po prostu beztrosko spędzać czas skacząc jeden na drugiego, turlając się i przewracając. Oczywiście pod czujnym okiem swoich opiekunów.

Stworki możemy przebierać, zmieniać kolor ich futerka czy przystrajać ich w różnorodne gadżety, jak okulary czy czapki. Dostęp do tych najatrakcyjniejszych dodatków zyskujemy dzięki specjalnym żetonom, które otrzymujemy w zamian za zainteresowanie pupilami.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2011

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

EyePet & Przyjaciele cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI EyePet & Przyjaciele

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

EyePet & Przyjaciele Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move