Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCANDiOS
Okładka Draw a Stickman: EPIC 3 (PC)

Draw a Stickman: EPIC 3

Trzecia odsłona serii przygodówek opracowywanej przez studio Hitcents. Tak jak w poprzednich częściach, w Draw a Stickman: EPIC 3 gracz rysuje własnego bohatera i rusza walczyć z potworami, używając głównie sprytu. Tym razem możemy stworzyć więcej niż jedną grywalną postać.

Przygodowe | elementy logiczne | 2D | elementy zręcznościowe | indie

Okładka Draw a Stickman: EPIC 3 (PC)

producent: Hitcents

wydawca: Hitcents

Strona oficjalna

data premiery gry:

7maj2020

PC AND iOS

Draw a Stickman: EPIC 3 to kolejna odsłona cyklu niecodziennych przygodówek, rozwijanego przez chińsko-amerykańskie studio Hitcents. Podobnie jak w przypadku poprzednich części, szczególny nacisk położony został na kreatywność gracza.

Fabuła

Draw a Stickman: EPIC 3 oferuje nowy wątek fabularny. Gracz rozpoczyna przygodę od narysowania protagonisty, który następnie trafia do świata opanowanego przez złe siły. Zadanie polega na pokonaniu mrocznych istot.

Gracz nie jest uzależniony od jednego bohatera, co jest jedną z wprowadzonych zmian. Tym razem może on stworzyć kilka postaci, między którymi będzie się przełączał podczas zabawy.

Mechanika

Mechanika zabawy nie różni się znacząco od rozwiązań zastosowanych w poprzednich odsłonach cyklu. Gracz ponownie obejmuje kontrolę nad wykreowaną przez siebie postacią i eksploruje kolejne poziomy wypełnione różnego rodzaju zagadkami oraz przeciwnikami (takimi jak np. trolle oraz kozły). Z przeszkodami radzi sobie przy pomocy kilku typów magicznych ołówków. Dzięki nim rysuje przedmioty, które umożliwią rozwiązanie problemu. Warto zaznaczyć, że wyzwania stawiane przez grę oferują wiele dróg wyjścia. Dodatkowo wprowadzono także możliwość kolorowania „wytwarzanych” przedmiotów.

Poziomy dostępne w produkcji skrywają w sobie sekretne obszary. Odkrycie ich gwarantuje graczowi dostęp do nowych ołówków oraz schematów przedmiotów, które można narysować.

Tryby gry

Draw a Stickman: EPIC 3 umożliwia zabawę wyłącznie w trybie single player.

Kwestie techniczne

Podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu, Draw a Stickman: EPIC 3 wykonany został z wykorzystaniem kreskówkowej oprawy graficznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 28,99 PLN

Gry podobne do Draw a Stickman: EPIC 3

Wymagania wiekowe Draw a Stickman: EPIC 3

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Draw a Stickman: EPIC 3

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8600 lub lepsza, 400 MB HDD, Windows Vista/7/8/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 7600 lub lepsza, 400 MB HDD, Windows Vista/7/8/10

PC
AND
iOS