Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Disney's Kim Possible: Global Gemini (NDS)
OkładkaDisney's Kim Possible: Global Gemini (NDS)

Disney's Kim Possible: Global Gemini NDS

W grze Kim Possible: Global Gemini Twoim głównym wrogiem jest tytułowy Gemini, który właśnie zwiał z więzienia. Tylko Ty możesz powstrzymać go przed odbudowaniem imperium zła.

Zręcznościowe | platformówki | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney's Kim Possible: Global Gemini Premiera NDS

9lutego2007

producent: Discreet Monsters wydawca: Disney Interactive Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kim Possible to popularna seria kreskówkowa autorstwa ludzi pracujących w studiach Walta Disney’a, którą można było obejrzeć na Disney Channel. Opowiada ona o nastolatce, która poza nauką i rodziną zajmuje się zwalczaniem przestępców. Główny nacisk w tej kreskówce położony jest na akcję, ale można się w niej spotkać również z licznymi elementami komediowymi.

W grze Disney's Kim Possible: Global Gemini Twoim głównym wrogiem jest tytułowy Gemini, który właśnie zwiał z więzienia. Tylko Ty możesz powstrzymać go przed odbudowaniem imperium zła. W grze wcielasz się nie tylko w Kim, ale i w innych bohaterów znanych z kreskówki - Rona Stoppable’a i Rufusa. Wraz z nimi pokonujesz drogę prowadzącą między innymi przez Alpy, Egipt i wyspę położoną na Pacyfiku. Powstrzymanie Gemini'ego to niełatwe zadanie. Po drodze borykasz się z wieloma przeciwnikami, których powstrzymujesz za pomocą akrobatycznych ruchów kung fu. W trakcie gry wiele jest biegania i skakania. Na niektórych etapach zasiadasz za sterami pojazdów i zajmujesz się omijaniem przeszkód.

Aby ułatwić sobie głównie zadanie, możesz skorzystać z ośmiu różnorodnych gadżetów. Zarówno podczas sterowania pojazdem i korzystania z gadżetów przydaje się ekran dotykowy. W Disney's Kim Possible: Global Gemini możesz się też pobawić razem ze znajomymi i spróbować swoich sił na przykład w snowboardzie. Gra została zaprojektowana w dosyć atrakcyjnej, trójwymiarowej oprawie graficznej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Disney's Kim Possible: Global Gemini

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.