Wyszukiwarka gier
Dinosaur Ball

Dinosaur Ball

PC
po premierze

Data wydania: 23 maja 1992

Zręcznościowe, Podzielony/wspólny ekran, Multiplayer, Singleplayer

Dinosaur Ball to azjatycki odpowiednik Pang, stworzony i wydany przez firmę AMWA z Hong Kongu. Zadanie gracza (lub graczy, bo autorzy umożliwili zabawę w dwie osoby) jest bardzo proste: za pomocą specyficznego pistoletu wystrzeliwującego łańcuch, musi zbić wszystkie znajdujące się na planszy balony.

5.2

Gracze

OCEŃ
Oceny

Dinosaur Ball to azjatycki odpowiednik Pang, stworzony i wydany przez firmę AMWA z Hong Kongu. Zadanie gracza (lub graczy, bo autorzy umożliwili zabawę w dwie osoby) jest bardzo proste: za pomocą specyficznego pistoletu wystrzeliwującego łańcuch, musi zbić wszystkie znajdujące się na planszy balony, unikając przy okazji jakiegokolwiek z nimi fizycznego kontaktu. Tak to przynajmniej wygląda w teorii. A jak jest w praktyce?

Balony występują w trzech rozmiarach: dużym, średnim i małym. Największe odbijają się najmocniej i poruszają najwolniej, dzięki czemu łatwo uniknąć z nimi kontaktu. Po zestrzeleniu, duże balony rozbijają się na dwa średnie, które poruszają się zdecydowanie szybciej i trudniej je trafić. Jeśli jednak i je zniszczymy, otrzymujemy dwa kolejne, tym razem malutkie. Te balony są najtrudniejsze do ominięcia, gdyż zasięg odbicia nieznacznie przekracza wzrost naszego bohatera. Od czasu do czasu, z rozbitych celów wypadają różne bonusy. Mogą one spowolnić ruch balonów, zatrzymać je w miejscu, wyposażyć gracza w karabin laserowy lub łańcuch na stałe trzymający się sufitu.

Czytaj więcej

Platformy:

PC Windows

PC Windows

Producent: AMWA (HK)

Wydawca: AMWA (HK)

Ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń

Gry podobne:

Publicystyka

Oceny gry

Średnie Oceny:

5.2

Ocena Graczy

Średnia z 12 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Zręcznościowe

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl