Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PSV
Okładka Deathmatch Village (PS3)
OkładkaDeathmatch Village (PS3)

Deathmatch Village

Deathmatch Village to strategiczno-zręcznościowa gra z gatunku MOBA, której akcja rozgrywa się na wsi. Jej bohaterami są przeciętni rolnicy walczący przy pomocy dostępnych im narzędzi oraz korzystający z pomocy zwierząt gospodarskich.

Akcji | MOBA | zagraj za darmo | humorystyczne | sieciowe | polskie | funkcje cross-platform | kooperacja | MMO | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deathmatch Village Premiera

7sie2013

PSV PS3

producent: Bloober Team wydawca: Bloober Team

Gry podobne do Deathmatch Village

Guardians of Middle-Earth

Awesomenauts

Invokers: Tournament

Deathmatch Village jest grą strategiczno-zręcznościową, która należy do popularnego gatunku MOBA. Tytuł jest drugą produkcją polskiego studia Bloober Team, jaka trafiła na konsolę PS Vita. Pierwszą było A-Men, które wydano w 2012 roku. Warto dodać, że krakowski deweloper działa na rynku od 2008 roku i na swoim koncie ma także tytuły przeznaczone na inne platformy. Deathmatch Village funkcjonuje w modelu free-to-play. Oznacza to, że tytuł jest dostępny za darmo dla każdego użytkownika PlayStation 3 i PS Vity, ale za część jego funkcji czy dostępnych w nim wirtualnych przedmiotów będziemy musieli zapłacić.

W przeciwieństwie do większości gier MOBA, rozgrywających się w typowych uniwersach fantasy lub sci-fi, akcja dzieła polskich twórców rozgrywa się na wsi, a jego bohaterami są przeciętni lecz nad wyraz pomysłowi rolnicy. W trakcie rozgrywki naprzeciw siebie stają dwie trzyosobowe drużyny farmerów. Celem każdej z nich jest zdobycie bazy oponentów. Nasza postać dysponuje szeregiem umiejętności, rozwijanych wraz ze zdobywanym doświadczeniem, a także konfigurowalnym ekwipunkiem wpływającym na przebieg walki. Pomiędzy meczami możemy odpocząć we własnej wiosce, w której zakupimy nowe przedmioty oraz wybierzemy kierunek rozwoju kierowanego przez nas bohatera

Deathmatch Village wspiera funkcje cross-platfrom i pozwala na dzielenie się zapisanymi stanami gry pomiędzy PlayStation 3 i PS Vitą, a także umożliwia wspólne pojedynki osób korzystających z obu platform.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Klasyfikacja PEGI Deathmatch Village

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PSV
PS3