Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dawn of Magic: Time of Shadows (PC)
OkładkaDawn of Magic: Time of Shadows (PC)

Dawn of Magic: Time of Shadows PC

Blood Magic: Time of Shadows

Time of Shadows to tytuł samodzielnego dodatku do gry Dawn of Magic: Blood Magic. Rozszerzenie to wprowadza do rozgrywki sporo nowości, w tym nowy wątek fabularny, ulepszony interfejs gracza a także wsparcie dla trybu wieloosobowego przez LAN i Internet.

To jest dodatek do gry Dawn of Magic.

RPG | fantasy | hack'and'slash | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dawn of Magic: Time of Shadows Premiera PC

24listopada2006

producent: SkyFallen Entertainment wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Time of Shadows to tytuł samodzielnego dodatku do gry Dawn of Magic: Blood Magic. Rozszerzenie to wprowadza do rozgrywki sporo nowości, w tym nowy wątek fabularny, ulepszony interfejs gracza a także wsparcie dla trybu wieloosobowego przez LAN i Internet. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji gry, developingiem Time of Shadows zajęła się firma SkyFallen Entertainment, za jej wydanie odpowiada zaś korporacja 1C.

10 lat minęło śmierci demonicznego Modo, jednak przegnanie demonów przeszłości nie jest łatwym zadaniem. Śmierć tego potężnego maga zniszczyła barierę pomiędzy Ziemią a Światem Cieni, otwierając przejście egzystującym tam potworom. Zastępy cieni ruszyły do ataku na bezbronną Ziemię, niszcząc wszystko na swojej drodze. Bohaterem wbrew swojej woli stajesz się oczywiści Ty drogi graczu - przed Tobą zadanie oczyszczenia świata z potworów cienia.

W porównaniu z podstawową wersją Blood Magic, Time of Shadows oferuje bardziej zbalansowany system magii oraz poszerzoną ilość zaklęć - w 12 szkołach znajduje się teraz ponad 100 inkantacji, które można dowolnie ze sobą łączyć. Usprawniono także system rozwoju postaci, co więcej, możemy eksportować swojego bohatera z Dawn of Magic. Bestiariusz rozrósł się, stawiając na naszej drodze dziesiątki nowych potworów, w tym 12 potężnych bossów. Twórcy gry udoskonalili także silnik napędzający swój produkt, co zaowocowało widocznie lepszą warstwą graficzną, jeśli natomiast chodzi o ścieżkę dźwiękową, to pojawiło się 16 nowych tematów muzycznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dawn of Magic: Time of Shadows: 16+

Dawn of Magic: Time of Shadows Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 2000/XP