Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBANDS
Okładka Danny Phantom: Urban Jungle (GBA)
OkładkaDanny Phantom: Urban Jungle (GBA)

Danny Phantom: Urban Jungle

Danny Phantom: Urban Jungle, stworzona i wydana przez korporację THQ, należy do gatunku strzelanin typu „leć w prawo i zabijaj wszystko co się rusza”.

Zręcznościowe | FPP | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Danny Phantom: Urban Jungle Premiera

19wrz2006

GBA NDS

producent: Altron wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Gry podobne do Danny Phantom: Urban Jungle

Metroid Fusion

R-Type III: The Third Lightning

Astro Boy: Omega Factor

Danny Phantom: Urban Jungle, stworzona i wydana przez korporację THQ, należy do gatunku strzelanin typu „leć w prawo i zabijaj wszystko co się rusza”. Oparta jest luźno na 46 odcinku trzeciego sezonu amerykańskiej kreskówki Danny Phantom, stworzonej przez Butcha Hartmana dla stacji Nickelodeon.

W grze wcielamy się w Daniela Fentona – nastolatka, który po wypadku w laboratorium rodziców staje się pół-duchem. Zyskuje dzięki temu zdolność transformacji w Danny’ego Phantoma – superbohatera – ducha o potężnej mocy. W tej postaci chłopak walczy z niematerialnymi istotami, nawiedzającymi jego rodzinne miasto Amity Park. Podobnie jak we wspomnianym 46 odcinku, w Danny Phantom: Urban Jungle głównym wrogiem jest roślinny duch, zwący się Undergrowth. Stwór ten zmienił Amity Park w miejską dżunglę (dosłownie). Zadaniem Danny’ego jest oczywiście eliminacja tego wielbiciela roślinności.

Gra oferuje m.in. takie opcje, jak Tutorial, Ghost Gallery, Sound Test oraz Boss Battle. W Tutorialu można się nauczyć używania mocy głównego bohatera. Sound Test pozwala na przesłuchanie ścieżki dźwiękowej. Ghost Gallery to galeria duchów, które można złapać, co pozwala na odblokowanie nowych przeciwników w trybie Boss Battle, gdzie walczymy z najpotężniejszymi wrogami Danny’ego. W samej rozgrywce można wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Bohater leci cały czas w prawo (nie licząc walk z bossami), eliminując wszelkie napotkane duchy.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Danny Phantom: Urban Jungle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
GBA
NDS