Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS
Okładka Crazy Garage (Wii)
OkładkaCrazy Garage (Wii)

Crazy Garage

Crazy Garage to szereg mini gier, których tematyka krąży wokół czynności spotykanych na co dzień w warsztacie samochodowym. Możemy więc sprawdzić się podczas wymiany opon czy wyklepywania zderzaków.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Garage Premiera

anulowana

Wii

20paź2009

NDS

Crazy Garage to gra zręcznościowa, inspirowana ideą programu Pimp My Ride (Odpicuj mi brykę), stworzona przez firmę White Birds Productions, założoną przez Benoita Sokala, doskonale znanego fanom przygodówek, chociażby za sprawą Syberii. W procesie developingu najnowszego dzieła, programiści studia White Birds Productions wykorzystali platformę Q autorstwa Qube Software, wspierającą zarówno tworzenie gier na komputery osobiste jak i konsole.

W Crazy Garage gracz wciela się w głowę rodziny „opętanej” mechaniką, prowadzącą i praktycznie żyjącą w warsztacie samochodowym. Dla wszystkich wokół samochód jest świętością, przez warsztat przewijają się natomiast bardzo różnorodne modele pojazdów, stylowych maszyn szykowanych na konkursy, poprzez samochody powypadkowe, po wehikuły przygotowywane do nielegalnych rajdów i wyścigów. Twoim zadaniem jest sprostanie wymaganiom klientów w najlepszy możliwy sposób, a dzięki zarobionym pieniądzom rozszerzenie swojej działalności i przyciągnięcie kolejnych zleceń.

Rozgrywka składa się z szeregu zabawnych i niezbyt skomplikowanych mini gier, dotyczących oczywiście spraw związanych z prowadzeniem warsztatu samochodowego. Mamy tu więc m.in. wymianę opon, naprawę bezpieczników, wyklepanie zderzaków czy pomalowanie pojazdu. Crazy Garage umożliwia zabawę zarówno dla jednej osoby, jak również rozgrywki wieloosobowe (maksymalnie 4 graczy). Dostępny jest także tryb kooperacji, w którym jeden z graczy wciela się w mechanika, drugi natomiast ma na głowie zarządzanie całym interesem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Crazy Garage: Odpowiednia dla każdego wieku.

Wii
NDS