Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2
Okładka Chulip (PS2)

Chulip PS2

Chulip jest kolejnym tytułem, należącym do japońskich przygodowych gier akcji. Jak w tego typu pozycjach bywa, występuje tu rozbudowana paleta unikalnych postaci, moc zagadek, tajemnic i ogromne poczucie humoru.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Chulip (PS2)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

14lutego2007

Chulip jest kolejnym tytułem, należącym do japońskich przygodowych gier akcji. Jak w tego typu pozycjach bywa, występuje tu rozbudowana paleta unikalnych postaci, moc zagadek, tajemnic i ogromne poczucie humoru. Niezwykle całuśna fabuła przedstawia się następująco: główny bohater wraz z ojcem przenosi się do miasteczka, owianego legendą starego drzewa. Według starodawnej opowieści para pocałowawszy się pod nim, zagwarantowaną ma szczęśliwą miłość do końca swoich dni.

Kierując wzrok w stronę uroczej dziewczyny, mieszkającej w pobliżu, gracz podejmuje wyzwanie, pozwalające na zdobycie wymarzonego całusa. Zadanie nie jest jednak proste i przestraszyć może nawet największego śmiałka. Użytkownik sprawić musi, że wiecznie smutni i zatroskani mieszkańcy przestaną w końcu cierpieć z powodu monotonii. Oczywiście nie wystarczy zapewnienie im chwilowej rozrywki – dokonać trzeba całkowitej przemiany ich trybu życia, a w szare ulice miasteczka wlać nieco blasku.

Protagonista na każdym poziomie zebrać musi odpowiednią ilość całusów. Uzyskuje się je między innymi pomagając w rozwikłaniu wielu zagadek napotykanym interaktywnym postaciom. Dzięki temu można też uzyskać od nich interesujące wskazówki i porady. Nie powinno się również zapomnieć o dokładnym rozglądaniu po okolicy i zbieraniu rzeczy, niezbędnych do rozwiązania kolejnych łamigłówek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Chulip

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Chulip

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB