Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Brydz 99 (PC)
OkładkaBrydz 99 (PC)

Brydż 99 PC

Brydz 99

Brydż 99 to polski program pozwalający na grę w brydża z komputerem lub innymi ludźmi, przeznaczony zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych brydżystów.

Logiczne | hazardowe | karciane | Brydż

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brydż 99 Premiera PC

30czerwca1999

pudełko PL

30czerwca1999

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Brydż 99 to doskonały program zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Jest to pierwszy polski program brydżowy pracujący w środowisku Windows 9x. Brydż 99 umożliwia grę z komputerem oraz z innymi graczami na tym samym komputerze, a także poprzez sieć lokalną i Internet. Dużym atutem jest szczegółowa i profesjonalnie przygotowana pomoc. W każdej chwili użytkownik ma możliwość zmiany parametrów gry, otrzymania fachowej porady lub podpowiedzi w prowadzonej rozgrywce. Niedoświadczonych graczy program nauczy jak należy licytować, tłumacząc przy tym swoje zagrywki. Doświadczeni brydżyści mogą liczyć na wysoki poziom licytacji, w dwóch najpopularniejszych systemach: Nasz system i Wspólny język.

Brydż 99 pozwala zmierzyć się z przeciwnikiem w komfortowych warunkach. Program oferuje możliwość dowolnej konfiguracji zarówno interfejsu użytkownika, jak i wyglądu dostępnych talii kart, od tradycyjnej począwszy, a na wersji z modelkami skończywszy. Dodatkowo zabawę uatrakcyjnia możliwość gry w trybie 2D jak i 3D, przy wielu zróżnicowanych tłach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 2,8 / 10 na podstawie 57 głosów czytelników.

Brydż 99 cena w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Brydż 99: Odpowiednia dla każdego wieku.

Brydż 99 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166MHz
  • 16MB RAM