Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki (PC)

Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki PC

Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki to kolejna gra edukacyjna stworzona przez firmę Aidem Media z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (materiał został dostosowany do rozwoju intelektualnego dziecka w wieku 3-5 lat).

Logiczne | seriale animowane | edukacyjne | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12grudnia2007

12grudnia2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki to kolejna gra edukacyjna stworzona przez firmę Aidem Media z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (materiał został dostosowany do rozwoju intelektualnego dziecka w wieku 3-5 lat). Tym razem znani i lubiani bohaterowie, czyli Bolek i Lolek zapoznają dzieci z alfabetem.

Tytuł oferuje kilkadziesiąt rozmaitych, ciekawych i przyjaznych mini-gier i zabaw, dzięki którym maluchy mogą poznać i skutecznie zapamiętać kształt liter, słowa z nich zbudowane i pisownię. Dzieci mogą pobawić się literkami, między innymi mogą je ozdabiać, kolorować, nadawać im kształt, składać z części, łapać, gdy uciekają, odkrywać. W owych zabawach towarzyszą im rozmaite postaci, tj.: duszki, pajączki, ufoludki, delfinki, kolorowe żaby i skaczące ślimaki.

Opisywana produkcja została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by przykuć uwagę maluchów, zainteresować je swą zawartością i przy okazji zapoznać z literkami i całym alfabetem, dzięki czemu doskonale spełnia dwie funkcje: bawi i uczy jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Bolek i Lolek: Moje pierwsze literki

odpowiednia dla każdego wieku