Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Body Glove: Bluewater Hunter (PC)
OkładkaBody Glove: Bluewater Hunter (PC)

Body Glove: Bluewater Hunter PC

Firmowana logiem znanego producenta sprzętu do nurkowania symulacja podwodnego polowania na ryby. Gracz może zanurzyć się w głębię sześciu wodnych akwenów zlokalizowanych w różnych zakątkach globu i zmierzyć się z 14 gatunkami zamieszkujących je ryb.

Zręcznościowe | wędkarstwo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Body Glove: Bluewater Hunter Premiera PC

8października1999

producent: Zombie Inc. wydawca: Encore Software Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Body Glove: Bluewater Hunter to propozycja deweloperów z Zombie Studios skierowana do graczy, którym znudziły się tradycyjne symulacje wędkarskie i chętnie spróbowaliby swoich sił w ekstremalnej odmianie polowania na ryby. Tytuł wyprodukowany został we współpracy z firmą Body Glove, amerykańskim potentatem na rynku sprzętu dla płetwonurków.

Gra pozwala wcielić się w rolę podwodnego myśliwego i zapolować na najdorodniejsze okazy morskiej fauny zamieszkujące akweny u wybrzeży: Kalifornii, Australii, Hawajów, Panamy, Południowej Afryki i Meksyku.

Rozgrywka stanowi połączenie gry łowieckiej oraz symulacji wędkarskiej. W trakcie zabawy gracz może zapolować na 14 gatunków ryb, w tym merliny i tuńczyki. Na każdym z poziomów należy złowić trzy wskazane gatunki ryb o jak największych rozmiarach i masie ciała, co pozwala odblokować dostęp do kolejnej lokacji.

Podstawowym orężem podwodnego myśliwego jest harpun. Jednocześnie nie dysponuje on butlami z tlenem, dlatego może zanurzyć się jedynie na relatywnie krótki czas (zależnie od warunków wynosi on od 40 sekund do 4 minut). Dodatkowe utrudnienie stanowią morskie drapieżniki – rekiny i orki, z którymi spotkanie może okazać się tragiczne w skutkach.

Oprawa wizualna Body Glove: Bluewater Hunter nie odbiega od standardów gier z końca lat 90. ubiegłego wieku. Trójwymiarowe środowisko graficzne jest ubogie w szczegóły, a płynność animacji pozostawia sporo do życzenia. Na uwagę zasługuje jednak możliwość zmiany widoku w grze pomiędzy FPP (perspektywa pierwszoosobowa) i TPP (perspektywa trzecioosobowa).

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Body Glove: Bluewater Hunter: 12+

Body Glove: Bluewater Hunter Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266 Mhz
  • 32 MB RAM
  • akcelerator 3D