Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DSPSVPS4XONE
Okładka Blast 'Em Bunnies (PSV)
OkładkaBlast 'Em Bunnies (PSV)

Blast 'Em Bunnies

Utrzymana w barwnej, bajkowej stylistyce stacjonarna strzelanina FPS autorstwa małego australijskiego studia Nnnooo. Rozgrywka w Blast ‘Em Bunnies sprowadza się do sprawnego eliminowania nacierających na nas kolejnych fal agresywnych królików.

Zręcznościowe | FPP | współczesne konflikty | taktyczne | FPS | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blast 'Em Bunnies Premiera

9mar2016

PSV PS4

10mar2016

3DS

11mar2016

XONE

producent: Nnooo wydawca: Nnooo Strona oficjalna

Gry podobne do Blast 'Em Bunnies

Chicken Range

Blast 'Em Bunnies to kolorowa pierwszoosobowa strzelanka, w której eliminujemy nacierające na nas fale agresywnych królików. Za produkcję tytułu odpowiada małe niezależne studio Nnooo., specjalizujące się w grach na konsole firmy Nintendo. Co ciekawe, część pieniędzy potrzebnych na dokończenie Blast 'Em Bunnies twórcy uzyskali z budżetu australijskiego państwowego funduszu wspierającego projekty filmowe, multimedialne i telewizyjne.

Produkcja jest stacjonarną strzelaniną. Oznacza to, że w trakcie zabawy nie możemy swobodnie poruszać się po trójwymiarowym levelu i jesteśmy przywiązani do jednego miejsca. Ze wszystkich stron nacierają w naszym kierunku kreskówkowe króliki. Kiedy zbliżą się wystarczająco blisko, ranią nas, opróżniając pasek zdrowia. Dzięki małej mapce w rogu ekranu jesteśmy w stanie określić kierunek z którego następuje atak. Wrogowie występują w ośmiu rodzajach. Różnią się między sobą wytrzymałością, szybkością i sposobem działania. Każda kolejna fala przeciwników, z którymi się rozprawimy, jest silniejsza i bardziej liczna.

Do eliminacji gryzoni wykorzystujemy cztery rodzaje broni – marchewkową strzelbę, arbuzowy karabin maszynowy, moździerz wystrzeliwujący rzepy, a także fasolkowy railgun. Zabawę rozpoczynamy ze strzelbą, kolejne bronie kupujemy pomiędzy poziomami, za pieniądze zdobyte w trakcie rozgrywki. Dzięki skrzyniom, które od czasu do czasu pojawiają się na ekranie, możemy jednak tymczasowo wykorzystać broń, której jeszcze nie posiadamy. Warto wspomnieć jeszcze także o czterech rodzajach amunicji, które również odblokowujemy dzięki pieniądzom oraz power-upom podczas gry.

Trójwymiarowa oprawa graficzna jest kolorowa, ale równocześnie bardzo prosta. Wrogowie z danego typu nie różnią się niczym między sobą, jesteśmy więc atakowani przez dziesiątki takich samych modeli. Produkcja sprawia wrażanie, że lepiej sprawdziłaby się na platformach mobilnych, takich jak tablety i smartfony, niż na tradycyjnych konsolach.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Blast 'Em Bunnies

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
3DS
PSV
PS4
XONE