Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDSWii
Okładka BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress (NDS)
OkładkaBeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress (NDS)

BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress

Gra zręcznościowa na podstawie tytułowego serialu animowanego. W produkcji próbujemy rozwikłać zagadkę zniknięcia najpotężniejszych Beybladerów, czyli wojowników korzystających z potężnych „bączków”.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress Premiera

9lis2010

Wii NDS

Za BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress odpowiada studio Hudson Entertainment, które stanowi odział japońskiego Hudson Soft. Tytuł ten korzysta z oficjalnej licencji marki BeyBlade, dzięki czemu w grze nie zabrakło bohaterów znanych z serialu animowanego.

W grze stajemy przed faktem tajemniczego zniknięcia najpotężniejszych Beybladerów. Sami także zostajemy wplatani w tę sytuację, ponieważ w niewyjaśniony sposób zostajemy wciągnięci do walki z niebezpiecznymi robotami posługującymi się bączkami. Areną naszych zmagań staje się ogromna twierdza, natomiast wygrywając kolejne pojedynki, odkrywamy prawdę na temat tych niecodziennych porwań.

W grze spotykamy wielu przeciwników, z których każdy posiada unikatowe i wyjątkowo niebezpieczne bączki. Do walki z nimi możemy się odpowiednio przygotować, dzięki możliwości wybierania magicznych mocy ulepszających atak, jak i obronę bączków należących do nas. Ponadto areny, na których przyjdzie nam toczyć pojedynki można modyfikować, wybierając spośród różnych rodzajów terenu oraz kształtów. Ekipa pracująca nad BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress nie zapomniała także o unikalnych możliwościach konsoli Nintendo DS, dzięki czemu korzystając z mikrofonu możemy wydawać komendy, przy pomocy połączenia bezprzewodowego walczyć z innym graczem, a także dzielić się swoimi wynikami w specjalnym internetowym rankingu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI BeyBlade: Metal Fusion – Battle Fortress

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Wii
NDS