Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Arctic Stud Poker Run (PC)

Wyścig skuterów PC

Arctic Stud Poker Run

Arctic Stud Poker Run to humorystyczna gra zręcznościowa, której producentem jest studio Game Refuge. Firma odpowiada za stworzenie m.in. takich zręcznościówek jak: Rampage World Tour i General Chaos.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Arctic Stud Poker Run (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6marca2008

6marca2008

pudełko PL

Arctic Stud Poker Run to humorystyczna gra zręcznościowa (połączenie pokera i strzelaniny), której producentem jest studio Game Refuge. Firma odpowiada za stworzenie m.in. takich zręcznościówek jak: Rampage World Tour i General Chaos.

Główne zadanie gracza to przemieszczanie się po mapie – pieszo lub za pomocą specjalnie zmodyfikowanych skuterów śnieżnych - i kolekcjonowanie kart. Każdy z bohaterów posiada jakieś uzbrojenie, które pozwala mu unieszkodliwić przeciwnika i odebrać mu karty. Jednak to nie koniec naszych zadań podczas wyścigu. Oprócz eliminacji innych graczy i zbieraniu kart, możemy się dozbroić, zbierając bonusy rozrzucone po trasie, a także podbijać stawkę wygranej. Po dojechaniu do mety przez jedną osobę, wszyscy gracze mają 90 sekund na zakończenie wyścigu, zwycięża ten, kto zebrał najmocniejsze karty.

Arctic Stud Poker Run oferuje 127 poziomów, rozmieszczonych w 9 różnych środowiskach. Dodatkowo, każdy z graczy ma możliwość, dzięki zwycięstwom w kolejnych wyścigach, odkrycia 39 unikatowych postaci, posiadających charakterystyczne dla siebie właściwości.

Grę cechuje animowana, humorystyczna grafika. Producenci zadbali, aby model każdego bohatera był dopracowany, a świat, po którym przyjdzie nam jeździć niejednolity. Gra oferuje także tryb multiplayer, w którym możemy się zmierzyć z przeciwnikami z całego świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Arctic Stud Poker Run

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Wyścig skuterów

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2.8 GHz, 768 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 300 MB HDD, Windows XP