Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka Ace Combat 3D (3DS)
OkładkaAce Combat 3D (3DS)

Ace Combat 3D 3DS

Ace Combat 3D to kolejna odsłona legendarnej serii zręcznościowych symulacji lotniczych, tym razem przeznaczona na konsolę Nintendo 3DS i korzystająca z jej głównego atutu – obrazu 3D.

Zręcznościowe | samoloty | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ace Combat 3D Premiera 3DS

anulowana

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Ace Combat 3D

AiRace: Speed

Podobnie jak w innych częściach tego konsolowego cyklu, rozgrywka w Ace Combat 3D nie ma wiele wspólnego z realizmem i symulacją siedzenia za sterami prawdziwego samolotu bojowego. Twórcy, studio Namco Bandai, postawili na zdecydowanie zręcznościowy model zabawy, kładąc nacisk na czystą, nieskrępowaną przyjemność pełnych emocji i spektakularnych eksplozji lotów.

Po raz kolejny bierzemy udział w intrydze politycznej, na której szali ważą się losy całego świata. Przed nami kilkanaście pełnych dramatyzmu, zróżnicowanych misji, podczas których nie brakuje charakterystycznych dla serii Ace Combat elementów – takich jak powietrzne pościgi i nieprawdopodobne manewry. Pomimo bardzo luźnego podejścia do kwestii realizmu, w grze siądziemy za sterami jak najbardziej rzeczywistych maszyn, z których każda różni się stylem prowadzenia i uzbrojeniem.

Ace Combat 3D w pełni korzysta z dobrodziejstw przenośnej konsoli firmy Nintendo. Oprócz wykorzystania technologii 3D, ciekawym urozmaiceniem rozgrywki jest możliwość wykorzystania ekranu dotykowego do precyzyjniejszego namierzania przeciwników. Również oprawa graficzna nie odbiega poziomem od innych produkcji tego rodzaju dostępnych na Nintendo 3DS.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 3.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ace Combat 3D: Odpowiednia dla każdego wieku.