Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Ford - seria gier

Ford Off Road
Ford Off Road

Wyścigi 14 marca 2008

Ford Off Road to sygnowana logiem znanego producenta samochodów gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio Empire Interactive. Gracze mają okazję usiąść za kierownicą kilku modeli aut terenowych firmy Ford i wziąć udział w zmaganiach kierowców rozgrywanych na 26 trasach pokrytych piaskiem, błotem i śniegiem.

PCPS2PSPWii

Ford Street Racing
Ford Street Racing

Wyścigi 24 lutego 2006

Ford Street Racing to gra z gatunku symulacyjnych wyścigów samochodowych. Jej developerem jest firma Razorworks, która ma w swoim dorobku już kilka produkcji z tego niezwykle popularnego wśród producentów jak i graczy typu wyścigów.

PCPS2PSPXBOX

Ford Racing 3
Ford Racing 3

Wyścigi 29 października 2004

Trzecia odsłona serii symulatorów samochodowych. W grze możemy zasiąść za wirtualnymi kierownicami 46 szczegółowo odwzorowanych aut, które wyszły z fabryk koncernu Ford. Możliwości tych maszyn sprawdzamy w jednym z szesnastu różnorodnych trybów zabawy.

PCPS2NDSXBOXGBA

Ford Racing 2
Ford Racing 2

Wyścigi 31 października 2003

Bezpośrednia kontynuacja wydanego w 1999 roku Ford Racing. Cechą wyróżniającą tamtą grę, która zarazem stanowi mocny punkt Ford Racing Evolution jest oficjalna licencja oraz wsparcie Forda umożliwiające wykorzystanie wybranych modeli koncernu.

PCPS2XBOX

Ford Racing 2001
Ford Racing 2001

Wyścigi 1 listopada 2000

Są to wyścigi umożliwiające nam zasiąść za kierownicą 12 najsłynniejszych samochodów wyprodukowanych przez firmę Ford. W kolejce do zwycięstwa czeka na nas szereg samodzielnych rajdów oraz trzy mistrzostwa.

PC

Ford Racing
Ford Racing

Wyścigi 2 grudnia 1999

Spróbuj swoich sił w wyścigach rajdowymi wersjami samochodów Forda, poczynając od małego modelu Ka, a kończąc na turystycznym Explorerze.

PC