Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Blaster Master - seria gier

Blaster Master Zero 3
Blaster Master Zero 3

Akcji 29 lipca 2021

Produkcja z pogranicza shoot’em upów i platformówek, utrzymana w stylistyce retro. W Blaster Master Zero 3 wcielamy się w Jasona, który przemierza różnorodne etapy (na piechotę lub za sterami pojazdu) i eliminuje zastępy przeciwników.

PCXSXPS4XONESwitch

Blaster Master Zero II
Blaster Master Zero II

Zręcznościowe 20 marca 2019

Platformówkowa strzelanka w realiach science fiction, która modelem rozgrywki i 8-bitową grafiką odwołuje się do złotej ery konsoli NES. Gra Blaster Master Zero II została opracowana przez znane studio Inti Creates i stanowi kolejną odsłonę serii zapoczątkowanej w 1988 roku.

PCXSXPS4XONESwitch

Blaster Master Zero
Blaster Master Zero

Zręcznościowe 9 marca 2017

Hybryda dwuwymiarowej platformówki i prostego shoot’em upa, opracowana przez studio Inti Creates. Tytuł stanowi kolejną odsłonę serii zapoczątkowanej w 1988 roku. Duet głównych bohaterów tworzą zdolny naukowiec Jason Frudnick i Fred, czyli odkryta przez niego, tajemnicza istota.

PCXSXPS4XONESwitch3DS

Blaster Master Overdrive
Blaster Master Overdrive

Zręcznościowe 18 lutego 2010

Odświeżona wersja klasycznego hitu z konsoli NES. W grze wcielamy się w biologa Alexie, który musi uratować świat przez rozprzestrzeniającą się epidemią. W tym zadaniu pomaga mu robot S.O.P.H.I.A.. Rozgrywka została podzielona na dwa zasadnicze segmenty: platformowy z widokiem z boku i strzelankowy z widokiem z góry.

Wii

Blaster Master: Blasting Again
Blaster Master: Blasting Again

Zręcznościowe 13 lipca 2000

Platformówka 3D, w której gracze zyskują szansę pokierowania nowoczesnym pojazdem bojowym, a w niektórych sekwencjach także jego młodym pilotem. Tytuł jest kolejną odsłoną popularnej serii i opowiada o dalszych losach wojny pomiędzy ludźmi, a pragnącymi przejąć władzę na Ziemi kosmitami.

PS1