Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Franchise Hockey Manager - seria gier

Franchise Hockey Manager 8
Franchise Hockey Manager 8

Sportowe 26 października 2021

Franchise Hockey Manager 8 to menadżer sportowy pozwalający na pokierowanie drużyną hokejową. Gra studia Out of the Park Developments bazuje na licencji NHL, umożliwiając rozgrywanie zarówno aktualnych sezonów, jak i historycznych.

PC

Franchise Hockey Manager 7
Franchise Hockey Manager 7

Sportowe 16 grudnia 2020

Franchise Hockey Manager 7 to kolejna odsłona serii gier strategicznych o tym samym tytule. Wybierz jedną z 32 drużyn hokejowych z całego świata, wypromuj ją i pomóż osiągnąć sukces w organizowanych turniejach.

PC

Franchise Hockey Manager 6
Franchise Hockey Manager 6

Sportowe 11 października 2019

Kolejna odsłona serii zaawansowanych menadżerów hokeja, który pozwala pokierować drużyną w jednej z kilkudziesięciu oficjalnych lig światowych. Za przygotowanie Franchise Hockey Manager 6 odpowiada studio Out of the Park Developments.

PC

Franchise Hockey Manager 5
Franchise Hockey Manager 5

Sportowe 5 października 2018

Rozbudowany menadżer hokeja, umożliwiający prowadzenie jednej prawdziwych drużyn z kilkudziesięciu światowych lig. Gra Franchise Hockey Manager 5 jest częścią cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku. Za jej stworzenie odpowiada niemieckie studio Out of the Park.

PC

Franchise Hockey Manager 4
Franchise Hockey Manager 4

Sportowe 6 października 2017

Menadżer hokejowy, w którym możemy prowadzić jedną z wielu drużyn grających w ligach kanadyjskich, amerykańskich i europejskich, w tym także ekipy z Polski. Główną atrakcją jest jednak w pełni licencjonowane NHL. Podczas rozgrywki należy troszczyć się o szereg rzeczy. Jedną z podstawowych jest szukanie młodych talentów i kupowanie już znanych, dobrych hokeistów. By skusić ich na grę w naszym klubie, musimy zaproponować atrakcyjne warunki finansowe. Po zebraniu zespołu trzeba ustalać odpowiednie taktyki przed meczami, modyfikować je podczas spotkania, zmieniać kontuzjowanych zawodników itd. Umiejętności sportowców rozwijamy podczas treningów, w których pomaga nam zatrudniony sztab szkoleniowy. Jedną z ciekawych opcji jest możliwość rozpoczęcia sezonu w 1917 roku i kierowania gwiazdami sprzed lat. Franchise Hockey Manager 4 zostało stworzone przez niemieckie studio Out of the Park Developments, znane z innych gier z tej serii oraz cyklu Out of the Park Baseball.

PC

Franchise Hockey Manager 2
Franchise Hockey Manager 2

Sportowe 28 września 2015

Kontynuacja sportowej gry menadżerskiej Franchise Hockey Manager 2014. Gra powstała w studiu Out of the Park Developments, znanego za sprawą serii gier poświęconej bejsbolowi. Franchise Hockey Manager 2 stawia gracza w roli menedżera drużyny hokejowej należącej do jednej z 21 lig z całego świata lub stworzonej przez siebie. Na naszych barkach spoczywają takie obowiązki, jak ustalanie składów i taktyk, zatrudnianie personelu oraz negocjowanie kontraktów z nowymi zawodnikami, a także zarządzanie budżetem klubu. Opcjonalnie, część zadań można powierzyć asystentom, np. głównemu trenerowi. Franchise Hockey Manager 2 wprowadza sporo nowości względem poprzedniczki, w tym przemodelowany system taktyk oraz model zmęczenia, rozwoju i oceny postępów zawodników, rozbudowaną sekcję newsów, a także możliwość rozgrywania meczy przedsezonowych. Zupełnie nowy jest też silnik gry, co zaowocowało nie tylko ładniejszą grafiką, lecz także lepszą sztuczną inteligencją. Z kolei system Facegen generuje realistyczne portrety zawodników.

PC

Franchise Hockey Manager 2014
Franchise Hockey Manager 2014

Sportowe 3 września 2013

Rozbudowany manager hokeja na lodzie, wyróżniający się przeogromną bazą oryginalnych, współczesnych i historycznych drużyn oraz zawodników. Gra pozwala na rozpoczęcie kariery menadżerskiej w jednej z 19 grywalnych lig z całego świata. Prócz tego dostajemy możliwość rozegrania sezonu historycznego lub stworzenia od podstaw całkowicie własnych rozgrywek.

PC