Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Chainsaw Warrior - seria gier

Chainsaw Warrior: Lords of the Night
Chainsaw Warrior: Lords of the Night

Strategiczne 17 lutego 2015

Kontynuacja wirtualnej adaptacji gry planszowej firmy Games Workshop z 1987 roku. Akcja Chainsaw Warrior: Lords of the Night toczy się w Nowym Jorku opanowanym przez potwory z mrocznego wymiaru. Gracz wciela się w komandosa uzbrojonego w potężną piłę łańcuchową, który usiłuje odnaleźć i zniszczyć ukryty w mieście portal, a tym samym powstrzymać inwazję. Przystępując do zabawy, kreujemy własnego bohatera i wyposażamy go w niezbędny ekwipunek. Podczas rozgrywki przemieszczamy się po obszarze Nowego Jorku, odkrywając karty zdarzeń i podejmując odpowiednie w danej sytuacji działania, których rezultat opiera się w znacznej mierze na wyniku rzutu kośćmi. Rozwój wydarzeń jest całkowicie losowy, a kolejne karty mogą zawierać zarówno przydatne przedmioty, jak i niebezpieczne pułapki lub potwory, z którymi musimy się zmierzyć. Naszym głównym rywalem jest jednak upływający czas, gdyż na zniszczenie portalu mamy zaledwie godzinę. Wersja Chainsaw Warrior: Lords of the Night zawiera trzy nowe lokacje, w których stawiamy czoła nieznanym wcześniej przeciwnikom i minibossom.

PCANDiOS

Chainsaw Warrior
Chainsaw Warrior

Strategiczne 23 września 2013

Chainsaw Warrior to adaptacja gry planszowej wydanej w 1987 roku przez firmę Games Workshop. Akcja toczy się w roku 2032, a gracz wciela się w rolę tytułowego wojownika, który w ciągu godziny musi rozprawić się z potworami przybywającymi do Nowego Jorku poprzez przejście pomiędzy wymiarami. Tytuł wyprodukowany został przez studio Auroch Digital.

PCANDiOS