Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Rabbids - seria gier

Rabbids: Party of Legends
Rabbids: Party of Legends

Towarzyskie 30 czerwca 2022

Kolejna odsłona serii zabawnych gier imprezowych ze zwariowanymi kórlikami. W Rabbids: Adventure Party szalone futrzaki zabierają nas na przygodę w starożytnych Chinach rodem z fantastycznej Wędrówki na Zachód.

PCPS4XONESwitch

Rabbids Coding
Rabbids Coding

Logiczne 4 października 2019

Humorystyczna gra logiczna, której ukrytym celem jest uczenie młodego gracza podstaw kodowania. Rabbids Coding wykorzystuje postacie z popularnej serii o kórlikach. Za opracowanie produkcji odpowiada francuska firma Ubisoft.

PC

Rabbids Invasion: Interaktywny program TV
Rabbids Invasion: Interaktywny program TV

Zręcznościowe 18 listopada 2014

Zwariowana gra zręcznościowa, stanowiąca interaktywną wersję wyprodukowanego przez koncern Ubisoft serialu animowanego, w którym główną rolę zagrały znane z serii Rayman szalone „kórliki”. Rozgrywka sprowadza się do udziału w szeregu mini-gierek z udziałem filmowych bohaterów, przy wykorzystania popularnych kontrolerów ruchu: Kinect i PlayStation Camera.

PS4XONEX360

Rabbids Big Bang
Rabbids Big Bang

Zręcznościowe 17 października 2013

Mobilny spin-off serii Raving Rabbids, zrealizowany w formie zwariowanej gry zręcznościowej. Celem zabawy jest wystrzelenie jednego z 'kórlików' w przestrzeń kosmiczną, a następnie sterowanie nim przy wykorzystaniu specjalnego plecaka rakietowego oraz siły grawitacji.

PCANDiOSWP

Rabbids Land
Rabbids Land

Zręcznościowe 18 listopada 2012

Zestaw ponad 20 zręcznościowych mini gier, które stworzono z myślą o zabawie w gronie przyjaciół i rodziny. Głównymi bohaterami produkcji są psotliwe króliki, od lat będące maskotkami serii Rabbids. Gra wykorzystuje możliwości gamepada konsoli Wii U i oferuje unikalne możliwości zabawy wieloosobowej.

WiiU

Rabbids Rumble
Rabbids Rumble

Towarzyskie 13 listopada 2012

Rabbids Rumble to opracowana przez Ubisoft kolekcja różnorodnych mini gierek z Szalonymi Kórlikami w rolach głównych. Największą nowością jest turowy system bitewny przypominający serię Pokemon, w którym wystawiamy do walk zgromadzone i wytresowane przez nas futrzaki.

3DS

Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze
Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze

Zręcznościowe 1 listopada 2011

Raving Rabbids: Alive and Kicking to zestaw zręcznościowych minigierek, stworzonych z myślą o technicznych możliwościach xboksowego kontrolera ruchu Kinect. Gra, wyprodukowana przez studia deweloperskie koncernu Ubisoft w Mediolanie i Paryżu, umożliwia wspólną zabawę dla maksymalnie czterech graczy.

X360

Rabbids 3D
Rabbids 3D

Zręcznościowe 24 marca 2011

Zwariowana platformówka, w której motywem przewodnim są podróże w czasie. Pokonując 60 zróżnicowanych tematycznie plansz tytułowe Kórliki mają okazję ostro namieszać w dziejach świata.

3DS

Raving Rabbids: Travel in Time
Raving Rabbids: Travel in Time

Akcji 21 listopada 2010

Następna przygoda zwariowanych króliczych istot, które tym razem wybierają się w podróż w czasie. Ich wycieczki zostały zaprezentowane w postaci dwudziestu czteroosobowych gier, podzielonych na pięć stylów rozgrywki (od latania, aż po skakanie). Nowością jest to, że po raz pierwszy w historii tej serii w można się bawić z kolegami przez Internet lub na podzielonym ekranie.

Wii

Rabbids Go Home
Rabbids Go Home

Akcji 1 listopada 2009

Zabawne i niesforne Kórliki powracają. Tym razem gryzonie chcą dostać się do domu, czyli na Księżyc. Aby tego dokonać postanawiają zbudować wysoką wieżę, wykorzystując wszystko co tylko znajdą.

WiiNDS

Rabbids Heroes
Rabbids Heroes

Logiczne prace wstrzymane

Kolekcjonerska gra karciana, będąca humorystyczną odpowiedzią firmy Ubisoft na popularność takich produkcji, jak Hearthstone: Heroes of Warcraft czy The Elder Scrolls: Legends. Głównymi bohaterami Rabbids: Heroes są tytułowe "kórliki", które pojawiły się po raz pierwszy w grach z serii Rayman, a następnie doczekały się własnego cyklu gier, a nawet animowanego serialu telewizyjnego. Rozgrywka koncentruje się tu na kolejnych pojedynkach szalonych kórlików, reprezentujących kilka różnych profesji, takich jak rycerz, mag, wojownik ninja, naukowiec lub łowca, a jej celem jest zdobycie tytułu mistrza i dotarcie na księżyc, skąd oryginalnie pochodzą sympatyczne zwierzaki. Podczas pojedynków wykorzystujemy karty, wybrane uprzednio ze stopniowo kompletowanej talii, liczącej w sumie 200 elementów, a kolejne sukcesy pozwalają oczywiście na sukcesywne rozwijanie naszej postaci. Całość oprawiona została w charakterystyczną, kreskówkową grafikę oraz sporą dawkę absurdalnego humoru.

ANDiOS