Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Space Invaders - seria gier

Space Invaders Extreme 2
Space Invaders Extreme 2

Zręcznościowe 26 marca 2009

Druga cześć jednej z serii bazujących na kultowej pozycji z katalogu historycznego dewelopera Taito. Nowa wersja Space Invaders oferuje specjalne tryby zabawy i możliwość gry w sieci.

NDS

Space Invaders Extreme
Space Invaders Extreme

Zręcznościowe 17 czerwca 2008

Remake kultowego shoot’em upa z 1978 roku, w którym gracz wciela się w pilota statku kosmicznego i stawia czoła tytułowym najeźdźcom z kosmosu. Rozgrywka w opracowanym przez firmę Taito Space Invaders Extreme czerpie garściami ze schematu wypracowanego na potrzeby oryginału, aczkolwiek autorzy wzbogacili całość o kilka nowych rozwiązań.

PCX360PSPNDS

Space Invaders Evolution
Space Invaders Evolution

Zręcznościowe 3 listopada 2006

Space Invaders Evolution firmy Rising Star Games to gra, mająca zapoczątkować nową serię pod nazwą Evolution. Jej założenie to odnawianie klasyków rozrywki elektronicznej poprzez ubieranie gier w nowe szaty, odpowiednie do możliwości nowoczesnego sprzętu.

PSP

Space Invaders Revolution
Space Invaders Revolution

Zręcznościowe 8 lipca 2005

Space Invaders Revolution jest kolejną wariacją na temat klasycznej gry zręcznościowej, dostępnej pierwotnie (tj. od 1978 roku) w salonach z automatami wrzutowymi.

NDS