Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria John Tiller's Campaign Series - seria gier

John Tiller's Campaign Series
John Tiller's Campaign Series

Strategiczne 5 czerwca 2007

John Tiller's Campaign Series to pakiet trzech gier wojennych, umiejscowionych w okresie II wojny światowej i stworzonych przez amerykańskie studio developerskie TalonSoft.

PC

Divided Ground: Middle East Conflict 1948 - 1973
Divided Ground: Middle East Conflict 1948 - 1973

Strategiczne 27 lipca 2001

Kolejna część popularnego, strategicznego cyklu „Campaign Series” firmy Talonsoft. Gra kontynuuje dobre tradycje serii, przenosząc nas tym razem w realia wielkich konfliktów zbrojnych, jakie miały miejsce na bliskim wschodzie w latach 1948 - 1973.

PC

Europe in Flames
Europe in Flames

Strategiczne 28 kwietnia 2000

Wszystkie kampanie II Wojny Światowej ze znanej serii gier strategicznych firmy Talonsoft, do których należą m.in. East Front i West Front.

PC

Rising Sun
Rising Sun

Strategiczne 31 stycznia 2000

Rising Sun jest strategią turową osadzoną w realiach II wojny światowej. Gracze mają okazję wziąć udział w zmaganiach na Pacyfiku w latach 1941-1945. Deweloperzy z firmy TalonSoft Inc. przewidzieli ponad 30 scenariuszy, bazujących na autentycznych bitwach toczonych przez siły alianckie i japońskie. Dowodzenie odbywa się na poziomie plutonu, a poszczególne typy jednostek odwzorowane zostały z dbałością o historyczne realia.

PC

East Front II
East Front II

Strategiczne 2 kwietnia 1999

Kolejna część turowej gry strategicznej o tematyce II Wojny Światowej, autorstwa TalonSoft Inc. Rozgrywka obejmuje tytułowe fronty wschodnie w latach 1941-1945. W grze poprawiono grafikę oraz interfejs, a także usprawniono tryb multiplayer dla 16 graczy.

PC

West Front
West Front

Strategiczne 10 grudnia 1998

Western Front to osadzona w realiach II wojny światowej gra strategia turowa, specjalizującego się w tym gatunku studia TalonSoft. Gracz wciela się w rolę dowódcy armii walczących na froncie zachodnim i północno-afrykańskim w latach 1940-1945. Twórcy zadbali o bogaty wybór jednostek wojskowych i zgodność z historycznymi faktami. Atutem gry jest również edytor scenariuszy pozwalający tworzyć własne misje.

PC

East Front
East Front

Strategiczne 15 listopada 1997

Rozbudowana strategia turowa, kontynuująca tradycje doskonałej serii militarnej Battleground. Akcja przenosi nas w lata 1941-45 i pozwala wziąć udział w jednej z ośmiu kampanii, odtwarzających potyczki na froncie wschodnim II wojny światowej. Dla zapalonych strategów przewidziano też opcję zabawy sieciowej w jednym z szerokiej gamy trybów rozgrywki oraz generator scenariuszy.

PC