Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria EA's Strike series - seria gier

Nuclear Strike
Nuclear Strike

Akcji 29 października 1997

Piąta odsłona kultowego cyklu strzelanin z widokiem z góry, zapoczątkowanego w 1992 roku grą Desert Strike. W grze podążamy śladem terrorysty, który wszedł w posiadanie niezwykle groźnej dla świata głowicy atomowej. Do naszej dyspozycji oddano 15 różnych maszyn bojowych, na czele z nowoczesnym śmigłowcem Super Apache, wyposażonym w pociski Hydra oraz rakiety Hellfire i Sidewinder.

PC

Soviet Strike
Soviet Strike

Akcji 31 października 1996

Kolejna odsłona serii zręcznościowych strzelanek lotniczych, w których akcja prezentowana jest w rzucie izometrycznym. To pierwsza część cyklu wydana na 32-bitowej konsoli.

PS1

Jungle Strike: The Sequel to Desert Strike
Jungle Strike: The Sequel to Desert Strike

Zręcznościowe 12 marca 1995

Jungle Strike: The Sequel to Desert Strike to gra zręcznościowa, w której wcielisz się w rolę pilota nowoczesnego śmigłowca, stworzonego do eksterminacji celów naziemnych. Uzbrojony w karabin maszynowy, pociski Hydra oraz rakiety Hellfire, staniesz do walki z żołnierzami Kilbaby i wykonasz kilka skomplikowanych misji bojowych.

PC

Desert Strike: Return to the Gulf
Desert Strike: Return to the Gulf

Zręcznościowe 3 grudnia 1994

Pierwsza z serii popularnych w latach dziewiędziesiątych gier zręcznościowych, w której latamy śmigłowcem i niszczymy wyznaczane przez amerykańskie dowództwo cele na Bliskim Wschodzie.

PC