Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Firma Electronic Arts zapowiedziała grę Tiger Woods PGA Tour 13. Premiera pod koniec marca

wiadomość11 stycznia 2012

Firma Electronic Arts ogłosiła, że 27 marca w USA i 30 marca w Europie na półkach sklepowych zagości kolejna odsłona znanej golfowej serii, czyli Tiger Woods PGA Tour 13. Gra wprowadzi nowy system uderzeń oraz tryb Tiger’s Golf Legacy.

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters na PC okrojoną wersją konsolowych edycji

wiadomość13 września 2011

Gracze na łamach oficjalnego forum krytykują pecetową wersję gry Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters, która kilka dni temu zadebiutowała na rynku. Tytuł miał wiernie odwzorować większość patentów znanych z konsolowych edycji, a w rzeczywistości okazał się mocno okrojonym wydaniem oryginału.

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters zapowiedziany na PC i Mac

wiadomość20 lipca 2011

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie gry Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters także na PC i Mac. Dotychczas tytuł ukazał się jedynie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.04.2011 09:03
vojak_2
vojak_2
40
Generał

Ciekawe ile sam Tiger Woods zgarnia hajsu za udostępnianie swojego imienia na takich grach, mało zarabia na samym golfie i reklamach?

20.07.2011 16:53
bogi1
odpowiedz
bogi1
128
The Best in the World

Fajnie, że seria wróciła na PC

13.08.2011 04:46
odpowiedz
zanonimizowany709405
11
Centurion

Widzę , że seria Tiger Woods wraca na PC a co z NHLem pamiętam stare dobre czasy kiedy się pogrywało w NHL na PC.

22.09.2011 18:04
odpowiedz
zanonimizowany808432
5
Legionista

niestety, ta gra to kompletny nie wypał, to nie jest ta sama wersja co na konsole :/

02.10.2011 04:01
👎
odpowiedz
zanonimizowany809557
1
Junior

Nie kupujcie tej gry! Jest tragiczna! Wszystko co bawiło w poprzednich częściach na PC zostało usunięte. Nie ma nawet opcji dla dwóch graczy na jednym komputerze.
Poza tym kupując gry od EA wspieracie DRM! Precz DRM! I precz z durnym Origin!
Zalogowałem się specjalnie aby ostrzec zainteresowanych tą grą. EA zwraca nawet pieniądze graczom, którzy ją kupili.

Cytując newsa z WP: "Gigant elektronicznej rozrywki ogłosił, że każdy nabywca pecetowej wersji gry "Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters", może otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli tylko zgłosi się do firmy. Chodzi o to, że posiadacze komputerów osobistych, kupując wspomniany tytuł sądzili, że będzie to produkcja tej samej jakości co konsolowe edycje.

Okazuje się jednak, że tak nie jest i pecetowa wersja nie tylko posiada gorszą oprawę graficzną, lecz także została pozbawiona wielu funkcji. Gracze narzekają również, że serwis premium Tiger Woods Online, jest instalowany jako samodzielna opcja multiplayerowa i oferowana jest bezpłatnie tylko na trzy miesiące."

NIE KUPUJCIE GIER OD EA! Nie dawajcie sobie wcisnąć kitu!