Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Journey to the Savage Planet
Journey to the Savage Planet
Journey to the Savage Planet Game Box

Najciekawsze materiały do: Journey to the Savage Planet

Google anulowało wiele powstających gier na Stadię, między innymi projekt Hideo Kojimy [Aktualizacja]
Google anulowało wiele powstających gier na Stadię, między innymi projekt Hideo Kojimy [Aktualizacja]

wiadomość28 lutego 2021

Google przez ostatni rok anulował wiele gier, które miały pojawić się na platformie streamingowej Stadia. Wśród nich znajdowały się między innymi: horror Hideo Kojimy, gra akcji byłego pracownika Ubisoftu, a także sequel Journey to the Savage Planet.

Google nie jest w stanie naprawić błędu we własnej grze na Stadii
Google nie jest w stanie naprawić błędu we własnej grze na Stadii

wiadomość23 lutego 2021

Na początku miesiąca do oferty Google Stadia trafiła gra Journey to the Savage Planet, lecz parę dni później w grze pojawił się błąd uniemożliwiający dalszą rozgrywkę. Problem w tym, że nie ma kto tego naprawić.

Journey to the Savage Planet także tylko w Epic Games Store
Journey to the Savage Planet także tylko w Epic Games Store

wiadomość27 marca 2019

Journey to the Savage Planet, czyli gra akcji studia Typhoon, stała się najnowszym tytułem, którego pecetowa wersja przez pierwszy rok od premiery dostępna będzie tylko w Epic Games Store. Twórcy wypuścili również nowy zwiastun.

PC
PS4
XONE
Switch
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
31.01.2020 13:17
Chris4132
66
Pretorianin

Wygląda ciekawie, mam nadzieję że będzie wychodzić więcej gier w tym stylu, Subnautici czy No Man's Sky, oby zrobionych porządnie.

31.01.2020 15:22
kotonikk
odpowiedz
4 odpowiedzi
kotonikk
93
Wśród horyzontów

Czemu te wszystkie gry o innych planetach muszą być tak infantylne? Te pstrokate kolory, stworki, duże rośliny.. Czekam aż ktoś stworzy "realistyczną" planetę albo jej wizję - przecież devom nie brakuje wyobraźni czy narzędzi, i mogliby dostarczyć coś naprawdę kosmicznego, oszałamiającego wizualnie, a przy tym w miarę zgodnego z nauką i faktyczną wiedzą. No ale lepiej stworzyć jakieś pokemony na kolorowej pustyni.

05.02.2020 13:26
dannyboi
37
Konsul

Zgadzam sie, niestety tak jest.

14.02.2020 20:52
colargolek
0
Legionista

Hahaha Pokemony na kolorowej pustyni... Dawno się tak nie uśmiałem :D

14.02.2020 20:57
konewko01
😒
1
konewko01
19
Senator

Tyś jest pokemon.

03.05.2021 10:29
😂
brunofin
0
Junior

Nieprawda. Doom na przykład jest też w inny planet i jest bardzo realistyczny, i jest tylko czerwone, proszę bardzo.

09.02.2020 20:00
pieterkov
👍
odpowiedz
pieterkov
108
Generał
8.0

Graficznie trochę outer worlds. Świetna gra. Zwiedzamy planetę, zbieramy surowce, znajdujemy kosmiczne jaja i metalowe kule. Jest fabuła, są questy poboczne i klasyczne zbierackie. Do przejścia w dwa dni. Polecam

20.04.2020 14:25
Matysiak G
1
odpowiedz
Matysiak G
150
bozon Higgsa
8.0

Bardzo przyjemna platformówka. Bo właśnie tym jest gra. Wbrew temu, co mogą sugerować screeny i tematyka, ani to fps (choć troszkę strzelania jest), ani survival (coś tam wypada ze stworków jak umrą i buduje się z tego apgrejdy w ramach małego drzewka, ale to tyle). JTTSP to nieślubne dziecko ostatniego lombaxa i Samus Aran (skojarzenia z No Man's Sky, Subnauticą, Mirrors Edge i Downward też się mogą pojawić). Z Ratcheta bierze stylistykę i nie najwyższych lotów humor. Z Metroid Prime ogólne założenia rozgrywki: dość otwarte mapy, które jednak wymagają zdobywania określonych gadżetów, żeby dostać się w pewne miejsca, oraz sporo opcjonalnych sekretów, pozwalających rozwinąć postać. No i skanowanie otoczenia. Duuużo skanowania.

Dwie główne wady to narrator (przemądrzała AI, która stara się być złośliwie zabawna i czasem jej wychodzi, ale nie umie się zamknąć), oraz obsługa "granatów". Te same w sobie są niezłym pomysłem, bo mają różne efekty i zastosowania, ale ich zmieniane w trakcie walki (czasami się z jakimś kosmicznym pancernikiem trzeba ponaparzać) to katorga. Można zmienić tylko na następny lub poprzedni. Przydałoby się koło wyboru że zwolnieniem czasu.

Przejście na 97% (wspomniałem, że trzeba wszystko skanować?) zajęło mi 14 godzin i bawiłem się przednio.

Jak ktoś lubi sci-fi, w którym chodzi o przygodę i poznawanie obcych światów, a przy tym nie traktuje konwencji zbyt poważnie, to Journey to the Savage Planet powinno mu się spodobać.

post wyedytowany przez Matysiak G 2020-04-20 14:31:51
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze