Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Don King Boxing

Don King Presents: Prizefighter - recenzja gry
Don King Presents: Prizefighter - recenzja gry

recenzja gry23 lipca 2008

Światowa premiera 10 czerwca 2008. Prizefighter miał pokazać, że jest grą dla prawdziwych pasjonatów, którzy na Facebreakera zareagują ironicznym uśmieszkiem, którzy docenią otoczkę i wszystkie zgromadzone w grze smaczki. To wszystko miało być i... niby jest, ale... jakby nie było.

Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)
Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)

wiadomość27 kwietnia 2009

Miniony tydzień był dla polskich dystrybutorów raczej okresem aktualizacji planów wydawniczych niż czasem wydania najgorętszych tytułów. Na horyzoncie pojawiło się osiem nadchodzących produkcji, na sklepowych półkach zaś wylądowało pięć nowości. Nasze cotygodniowe zestawienie zostało dopełnione przez siedem reedycji.

10 milionów GTA IV, Bioshock 2 w 2009 roku i inne wieści od Take-Two

wiadomość5 września 2008

Firma Take-Two przedstawiła raport finansowy, którym zamknęła oficjalnie trzeci kwartał roku fiskalnego 2008. Oprócz zwyczajowego zaprezentowania nam liczb ukazujących aktualny stan finansowy koncernu, otrzymaliśmy możliwość zapoznania się z kilkoma istotnymi informacjami dotyczącymi najważniejszych produkcji.

Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)
Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)

wiadomość28 lipca 2008

Liczba gier, które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały na polskim rynku, dobitnie świadczy o tym, że wciąż mamy do czynienia z klasycznym przykładem sezonu ogórkowego. Zamiast narzekać, powinniśmy się jednak cieszyć, bo choć w ciągu minionych siedmiu dni do rodzimych sklepów trafiło zaledwie sześć premierowych tytułów, ich liczba jest i tak dwukrotnie większa niż tydzień wcześniej.

X360
Wii
NDS
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz