Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Don King Boxing

Premiery gier w Polsce (20-26 kwietnia)

Vercetti, 27 kwietnia 2009, 10:08

Miniony tydzień był dla polskich dystrybutorów raczej okresem aktualizacji planów wydawniczych niż czasem wydania najgorętszych tytułów. Na horyzoncie pojawiło się osiem nadchodzących produkcji, na sklepowych półkach zaś wylądowało pięć nowości. Nasze cotygodniowe zestawienie zostało dopełnione przez siedem reedycji.

10 milionów GTA IV, Bioshock 2 w 2009 roku i inne wieści od Take-Two

Jiker, 5 września 2008, 11:50

Firma Take-Two przedstawiła raport finansowy, którym zamknęła oficjalnie trzeci kwartał roku fiskalnego 2008. Oprócz zwyczajowego zaprezentowania nam liczb ukazujących aktualny stan finansowy koncernu, otrzymaliśmy możliwość zapoznania się z kilkoma istotnymi informacjami dotyczącymi najważniejszych produkcji.

Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)

Vercetti, 28 lipca 2008, 09:20

Liczba gier, które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały na polskim rynku, dobitnie świadczy o tym, że wciąż mamy do czynienia z klasycznym przykładem sezonu ogórkowego. Zamiast narzekać, powinniśmy się jednak cieszyć, bo choć w ciągu minionych siedmiu dni do rodzimych sklepów trafiło zaledwie sześć premierowych tytułów, ich liczba jest i tak dwukrotnie większa niż tydzień wcześniej.

Studio Venom Games kończy działalność

Vercetti, 3 lipca 2008, 09:23

Założone w 2003 r. studio Venom Games niebawem zakończy swoją działalność – donosi serwis CVG. Zespół odpowiedzialny za przeniesienie na konsolę X360 FPS-a Prey oraz dostarczenie posiadaczom pierwszego Xboksa i PlayStation 2 gry Rocky: Legends zostanie rozwiązany pod koniec bieżącego miesiąca.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 10:59

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: ruszyła otwarta beta Fallen Empire, 3D Realm brakuje pracowników, Ubisoft otwiera nowe studio, włamywacze na Wii, zapowiedź łatki do Burnouta, jak stworzyć własną wytwórnię muzyczną, Sonic prawie pełnoletni i inne. Zapraszamy do lektury.

Don King Presents: Prizefighter już jest

Thorwalian, 11 czerwca 2008, 12:37

Na tę chwilę miłośnicy boksu czekali z niecierpliwością. Jak poinformowała firma 2K Sports, w amerykańskich sklepach można już znaleźć grę Don King Presents: Prizefighter. Debiut pozycji poruszającej temat pięściarstwa kreowanej na najlepszą ostatnich lat, dotyczy wyłącznie wersji na Xboksa 360

Xboxowy Don King Presents: Prizefighter osiągnął złoty status

vampire, 4 czerwca 2008, 10:36

Firma 2K Sports poinformowała wczoraj, że gra bokserska sygnowana nazwiskiem znanego promotora, Don King Presents: Prizefighter w wersji dla Xboxa 360, doczekała się złotego statusu i 10 czerwca trafi na sklepowe półki. Polskim dystrybutorem została firma Cenega.

Ścieżka dźwiękowa do gry Don King Presents: Prizefighter ujawniona

Przemysław Zamęcki, 30 maja 2008, 13:06

Don King Presents: Prizefighter autorstwa Venom Games już wkrótce (10 czerwca) stanie w ringu o tytuł najlepszej gry bokserskiej na rynku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 maja 2008)

Jiker, 29 maja 2008, 09:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: złota edycja Anno 1701, oficjalny serwis internetowy Prizefightera, nowe gry od Nintendo, szczegóły na temat edycji specjalnej Gears of War, debiut Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition. Życzymy miłej lektury.

Nowe screenshoty z Don King Presents: Prizefighter

Przemysław Zamęcki, 23 stycznia 2008, 11:34

Na początku grudnia informowaliśmy Was o nowej grze bokserskiej, której deweloperem została firma Venom Games. Nowa marka sygnowana jest nazwiskiem jednego z najbardziej znanych promotorów w tej dyscyplinie sportu – Dona Kinga.

Słynny Don King sygnuje nową grę bokserską 2K Games

Przemysław Zamęcki, 10 grudnia 2007, 09:43

Serwis 1UP donosi, iż przy okazji odbywającej się kilka dni temu imprezy Spike TV Videogame Awards, firma 2K poinformowała o trwających pracach nad całkiem nową grą zatytułowaną Don King Presents: Prizefighter. Jak nietrudno się domyślić, będzie to boks, wszak sylwetka Dona Kinga jest powszechnie znana, jak i fakt, iż jest on uważany za dość kontrowersyjnego promotora. Niemniej jednak posiada na tyle znane nazwisko, że w końcu zainteresowała się nim również branża rozrywki elektronicznej.