Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
World of Final Fantasy
World of Final Fantasy
World of Final Fantasy Game Box

Najciekawsze materiały do: World of Final Fantasy

World of Final Fantasy na PC zapowiedziane
World of Final Fantasy na PC zapowiedziane

wiadomość31 października 2017

Ponad rok po premierze World of Final Fantasy na PlayStation 4 i PS Vita, przygoda w świecie Final Fantasy skierowana do młodszych odbiorców zawita na komputery osobiste. Otrzymaliśmy zwiastun i datę premiery produkcji.

Wieści ze świata (Overwatch, League of Legends, QuakeCon, Destiny, World of Final Fantasy) 22/7/2016
Wieści ze świata (Overwatch, League of Legends, QuakeCon, Destiny, World of Final Fantasy) 22/7/2016

wiadomość22 lipca 2016

Dziś piszemy o udostępnieniu Any w Overwatch wraz z nową aktualizacją, zapowiedzi kolejnej postaci w League of Legends (Kled), pokazach gier na imprezie QuakeCon 2016, dużych planach na przyszłość Destiny oraz o edycjach kolekcjonerskich World of Final Fantasy i Harvest Moon: Skytree Village. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Jay Wilson / Blizzard, Anno 2205, World of Final Fantasy) 7/6/2016 [Aktualizacja: PES 2015]
Wieści ze świata (Jay Wilson / Blizzard, Anno 2205, World of Final Fantasy) 7/6/2016 [Aktualizacja: PES 2015]

wiadomość7 czerwca 2016

Dziś piszemy o odejściu Jaya Wilsona z firmy Blizzard Entertainment, darmowym DLC Big Five Pack do Anno 2205 (wypuszczonym z patchem 1.6) i o dacie premiery gry World of Final Fantasy. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości. [Aktualizacja: dodaliśmy wzmiankę o bliskim wyłączeniu serwerów Pro Evolution Soccer 2015]

PS4
PSV
PC
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.11.2017 19:02
👎
1
aszron
55
Centurion
5.5

Mocno przeciętna pozycja - nawet dla fana serii. Gra nie stanowi wyzwania nawet dla dzieciaków, większość walk przechodzimy trzymając fast-forward. Zbieranie potworków jest pasjonujące wyłącznie przez pierwsze 10~godzin. Lokacje i lochy są proste jak konstrukcja cepa, cały czas idziemy tylko do przodu. Postaci w grze nie można wyposażać w jakiekolwiek przedmioty, a większość odnajdywanych w skrzynkach itemków jest bezużyteczna, bo gierkę można i tak przejść z zamkniętymi oczami. Od pewnego momentu zabija się bossów w przeciągu 1-2 minut, intensywnie przy tym ziewając. Muzyka jest niewyobrażalnie słaba. Kupując WoFF liczyłem na nostalgiczny powrót, a dostałem durne remixy i pojawiające się na kilka minut postacie z universum. Jeden z gorszych zakupów na PS4 i zmarnowane 120 zł~. Radzę mocno się zastanowić, nim wydacie kasę i kupicie wersję na PC.

23.11.2017 08:52
odpowiedz
geohound
81
Konsul

Kurde, ta gra jest tak okrutnie urocza, że jestem w stanie wybaczyć jej tę przegietą otoczkę. Intro pierwszego chapteru daje taką dawkę nostalgii, że czułem się, jakbym oglądał Gundama, Slayersów albo MKR. Mechanika też jest tu wyjątkowa jak na standardy FF - nie dość, że postacie mają dwa "sposoby wyglądu" to zmieniają się ich właściwości, przez co można "budować" postać z potworkiem na głowie lub pod nogami, np: Lynn jadący na Behemocie z Choco-chick na głowie. Nie oceniam póki co, ale Żona zachwycona patrząc jak gram :D No i spotykanie postaci z innych części - świetne.

18.03.2019 22:10
1
odpowiedz
Ohydny Czerwonodupny Pirat
50
Stary Wuj
7.5

Mam dość mieszane odczucia co do tej gry. Bo do kogo ona jest skierowana? Do młodszego gracza? Ale ten chce gry z otwartym światem (a tu go nie znajdzie) i prostą mechaniką. A ilość poke- , tzn. miraży i ich konfiguracji potrafi dorosłego przyprawić o ból głowy (wydawało wam się że Final Fantasy 8 ze swoimi Strażnikami jest skomplikowany? Zagrajcie w WoFF, to się sami przekonacie). Do starszego? Gra rzuca fanserwisem na lewo i prawo, ale ten odbije się od cukierkowej grafiki i trywialnych dialogów. A mnie, starego, ponad 30. letniego pryka trzyma chyba tylko to że nigdy nie grałem w żadne pokemony i fanserwis, który wywołuje od czasu do czasu nostalgiczną łezkę w oku.