Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Upvoid Miner

UpvoidMiner - ruszyły zapisy na testy wersji alfa realistycznej wariacji na temat Minecrafta
UpvoidMiner - ruszyły zapisy na testy wersji alfa realistycznej wariacji na temat Minecrafta

wiadomość2 lutego 2014

Rozpoczęto przyjmowanie zapisów na testy alfa gry UpvoidMiner. Będzie to sandbox w stylu Minecrafta, który od tego przeboju odróżniać się będzie przede wszystkim bardziej realistyczną grafiką oraz zaawansowanym systemem destrukcji terenu.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.10.2015 12:02
UnluckyPage71
UnluckyPage71
39
Konsul
5.5

Moim zdaniem będzie to kolejny średniak próbujący wybić się na popularności Minecrafta. Ta gra będzie strasznie monotonna, do tego brzydka grafika, powtarzalne tereny, nie będzie co w niej robić. Pewnie jak już wyjdzie pojawi się parę odcinków o tej grze na yt zatytuowanych "nowy lepszy mc z lepszą grafiką!!!" i wszyscy o tym zapomną. Z gier konkurujących z MC sukces mogą odnieść na tą chwilę tylko (oprócz Terrari ale ona już odniosła sukces) Creativerse, Space Engineers, i może, ewentualnie Planets 3, a o tej grze wszyscy zapomną.

28.08.2016 15:51
👍
odpowiedz
Depcioplay
1
Junior

To nie jest gra tylko demo technologiczne prezentujące możliwości nowego, wciąż rozwijanego silnika który zamiast wektorów używa voxeli. Czyli coś jak Minecraft tylko zamiast dużych bloków są ziarenka piasku (drzazgi, żwirek, orkuszki ziemi, itp.)