Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Human Element
Human Element
Human Element Game Box

Human Element

Gra Akcji Robotoki

Produkcja tej gry została wstrzymana
i nie będzie kontynuowana.

Postapokaliptyczny survival horror, w którym zadaniem gracza jest przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Gra została opracowana przez studio Robotoki, którego założyciel, Robert Bowling, współpracował wcześniej m.in. z Infinity Ward, współtworząc markę Call of Duty. Przystępując do zabawy, wybieramy jeden z trzech dostępnych scenariuszy, w których naszym celem jest przetrwanie w pojedynkę, z partnerem bądź z dzieckiem. Wspomniane scenariusze determinują klasę bohatera oraz trzy odmienne podejścia do rozgrywki, stawiając na akcję, inteligencję bądź skradanie się. Podczas rozgrywki możliwości gracza wyznaczane są przez wskaźniki fizyczności i moralności, a szczególny nacisk położony został na zachowanie człowieka w obliczu strachu i zagrożenia. W trakcie gry często jesteśmy stawiani w dramatycznych sytuacjach, wymagających podejmowania trudnych wyborów moralnych.

Więcej informacji o: Human ElementakcjiFPPFPSpostapokalipsasurvival horrorzombie .

Human Element - zwiastun rozgrywki

Human Element - zwiastun rozgrywki [1:13]

Zwiastun rozgrywki w grze Human Element, opublikowany przy okazji gali Game Awards 2014.

Human Element - studio Robotoki zawiesza działalność
Human Element - studio Robotoki zawiesza działalność

wiadomość21 stycznia 2015

Studio Robotoki, pracujące od kilku lat nad ciekawie zapowiadającym się Human Element, ze względów finansowych wstrzymało swoją działalność oraz zawiesiło prace nad pierwszym tytułem, który miał ukazać się pod koniec bieżącego roku.

Human Element - zobacz pierwszy trailer survivalu Roberta Bowlinga
Human Element - zobacz pierwszy trailer survivalu Roberta Bowlinga

wiadomość6 grudnia 2014

Podczas gali Game Awards 2014 kierowane przez Roberta Bowlinga studio Robotoki pokazało pierwszy zwiastun gry Human Element – survivalu w realiach apokalipsy zombie, powstającego na silniku CryEngine.

Human Element zmienia wydawcę. Gra jednak nie będzie darmowa
Human Element zmienia wydawcę. Gra jednak nie będzie darmowa

wiadomość16 listopada 2014

Human Element, planowany na końcówkę przyszłego roku survival horror studia Robotoki, zmienił model z free-to-play na płatny. Ponadto gry nie wyda koreański Nexon, a inna firma, która zostanie ogłoszona w grudniu.

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.06.2012 12:29
_DIESEL_
3
Junior

2015?To to musi być jakaś specjalna produkcja.Ok,poczekam

26.06.2012 12:48
odpowiedz
fresh lma
21
Generał

Jasna anielka to jest to czego od dawna szukałem ! Mało jest gier zombie-survivalowych, szkoda że dopiero w 2015. Trzymam kciuki żeby tego nie zepsuli i żeby wstawili co-op'a

06.07.2012 19:05
👍
odpowiedz
Bezimienni!!!!!!!
48
Centurion

Super!

29.09.2012 00:18
odpowiedz
piosyk
2
Junior

"Postapokaliptyczny survival horror, w którym walczymy o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Twórcy przygotowali trzy różne scenariusze początkowe oraz kilka klas postaci, reprezentujących inne podejście do rozgrywki. Produkcja została stworzona przez studio Roberta Bowlinga, współautora sukcesu Call of Duty."

Albo ta gra już wyszła, albo pisał to debil.

08.02.2013 20:35
odpowiedz
alphalyr
5
Konsul

Chyba to drugie :) no i będzie na kolejną generacje więc licze na spory skok AI fizyki oraz świeżych pomysłów a mniej tępej likwidacji nieumarłych truposzy.

08.02.2013 20:51
odpowiedz
BigGrayWolf
0
Pretorianin

Fajna gra może być.

Piosyk to nie pierwszy taki artykuł, dlatego nie radzę się sugerować tym serwisem tylko lepszych info szukać na zagranicznych serwisach. Oby tylko ta gra nie wyszła na konsole, bo znowu przez to spieprzą fajnie zapowiadającą się grę i zcasualizują ją, jak wszystkie produkcje obecnie. Póki gry wychodziły tylko na PC trzymały poziom a teraz, oczojebna grafika, po nowej generacji również nie spodziewam się niczego innego, przecież po to "gracze" wołają ją, żeby jeszcze bardziej się elementy świeciły jak psu jajca.

25.03.2013 17:05
😒
odpowiedz
kamellord
24
Legionista

A już myślałem że znalazłem to czego szukam od 2 miesięcy, aż spojrzałem kiedy będzie wydana.
Do roku 2015 motyw zombie już mi si znudzi :(
Mam nadzieje że wyjdzie wcześniej, a data taka podana by nie robili jej pod presją ( ale coś wątpie)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze