Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Pillars of Eternity

To strona z ocenami gry Pillars of Eternity. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.08.2019 11:04
KamilB.
KamilB.
5
Pretorianin

Z tymi polskimi napisami w wersji na Switcha to tak serio ?

08.08.2019 12:25
SpecShadow
😉
1
odpowiedz
SpecShadow
70
Silence of the LAMs
Image

serio serio

12.08.2019 13:09
KamilB.
odpowiedz
KamilB.
5
Pretorianin

Super jak tak. Dziady z Nintendo w e-shopie nie napisali, że jest polski język w grze wymieniając przy tym inne więc tym bardziej się zdziwiłem. Teraz tylko kwestia jak będzie wygodne sterowanie bez myszki, ale mam nadzieję że do ogarnięcia :-)

12.08.2019 13:18
Flyby
😉
odpowiedz
Flyby
179
Outsider

Polecam grę. Właśnie sobie przypominam wersję na PC-ta ;)
Strasznie dużo do czytania ;)